www.parfémyYodeyma.cz

Manucurist Green lak na nehty – Terracotta 15 ml

Exkluzivní produkt Manucurist Green lak na nehty - Terracotta 15 ml od kvalitního výrobce Manucurist jednoduše naleznete momentálně na našich stránkách za skvělou cenu! Ceny již od 303 Kč.
EAN: 3662263310738
Manucurist Green lak na nehty -
Ověřit dostupnost
Značka: Manucurist
303 379 Kč Sleva -20%

Přírodní lak na nehty obsahující cukrovou třtinu, maniok, bavlnu, brambory, kukuřici, kokosový olej a bambus.
Unikátní francouzská značka vyvinula laky na nehty z ingrediencí, které byste hledali spíše v lednici než v laku na nehty. Brambory, kukuřice, maniok – pro vaše nehty jen to nejlepší! A navíc, většina ingrediencí pochází přímo z Francie, pro minimální uhlíkovou stopu.
Laky jsou 9FREE – neobsahují tedy ty nejškodlivější látky jako je toluen, formaldehyd, dibutylftalát, formaldehydové pryskyřice, parabeny, xylen, syntetický kafr, kalafuny, benzofenon-1 a styren. Jsou čistě veganské a netestované na zvířatech.
Vyrobeno ve Francii s láskou k planetě.
Pro dlouhotrvající barvu a dokonalou manikúru doporučujeme použít náš Base coat a Top coat.
Lak odstraníte jakýmkoli odlakovačem, avšak olejový odlakovač Green voní krásně po květinách, nehty ani nehtové lůžko nevysušuje a dlouhodobě přispívá k pěstěnějším rukám.
Benefity
– 84 % tvoří čistě rostlinné složky- 9FREE- vydrží minimálně 5 dní- 15 ml v lahvičce- intenzivní barvy s oslnivým leskem- inovativní složení- vyrobeno ve Francii z lokálních surovin- tvar štětečku byl vyvinut pro precizní a rychlou aplikaci
Klíčové ingredience
Výtažek z kukuřice, brambor, manioku a bavlny, kokosový olej.