www.parfémyYodeyma.cz

Matis Paris Réponse Éclat Glow Aging protivrásková rozjasňující péče 50 ml

Tento exkluzivní kousek Matis Paris Réponse Éclat Glow Aging protivrásková rozjasňující péče 50 ml od známého předního výrobce Matis Paris můžete pořídit aktuálně na našich stránkách za skvělou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 2 110 Kč.
EAN: 3579209001554
Matis Paris Réponse Éclat Glow Aging protivrásková
Ověřit dostupnost
Značka: Matis Paris
2 110

Díky své bohaté textuře napomáhá jako mávnutím kouzelného proutku smazat stopy času z vaší tváře a navrací jí přirozeně působící mladistvý jas.
Účinné látky:Kyselina hyaluronová – ve dvou formách s krátkými a dlouhými řetězci – představuje významnou pomoc při zpevnění a hydrataci pokožky. Zároveň slouží ke stimulaci kolagenu, což v důsledku vede k viditelné redukci vrásek.Extrakt aktivních látek z mořských mikrořas – aktivuje mitochondriální detoxifikaci, zlepšuje okysličení a přispívá k účinnějšímu metabolismu. Odstraňuje stopy únavy a redukuje nerovnoměrnosti. Mimoto rozjasňuje a osvěžuje.Optimalizovaný vitamín C – mocný antioxidant chrání pleť před volnými radikály, působí preventivně proti případnému podráždění a omezuje produkci melaninuExfoliační enzymy – pomáhají šetrně odstraňovat odumřelé buňky z povrch pokožky a stimulují její regeneraci.
Použití:
Naneste vždy ráno a večer na pleť obličeje a krku. Pokožka je vypnutá a působí odpočatě, svěže a plná vitality.