www.parfémyYodeyma.cz

Mavala Chill and Relax lak na nehty – 222 GREEN ZEN 5 ml

Designový produkt Mavala Chill and Relax lak na nehty - 222 GREEN ZEN 5 ml od dodavatele s dlouholetou historií Mavala je k sehnání na našich stránkách výhodně. Momentálně v akci za 152 Kč.
EAN: 7618900912229
Mavala Chill and Relax lak na nehty -
Ověřit dostupnost
Značka: Mavala
152 190 Kč Sleva -20%

GREEN ZEN porcelánová zelená, čas absolutního klidu
MAVALA představuje barevnou paletu, která bude dominovat módním a designovým trendům jara a letá 2020. Inspiraci nachází v kombinaci současnosti i návratu k přírodě. Představte si neutrální barvy jako šedobílou a smetanovou, smíchejte je s pouštními, písečnými a terakotovými odstíny, následně je zesvětlete skořicí, zázvorem a henovými tóny. Prostředí vytvořené těmito jemnými barvami a přírodními strukturami podporuje duchovní ústup. Moderní žena chce dát smysl svému způsobu života. Je to vše o uvolnění, zpomalení tempa a obohacení každodenního života jemnou autentičností a vložení času a tradic do jádra našich hodnot.
Tento vítr svobody a jednoduchosti fouká přes jarní/letní kolekci CHILL & RELAX od MAVALA. Odhaluje jednoduchou, jemnou a přirozenou krásu, která potvrzuje ženskou čistotu a spontánnost.