www.parfémyYodeyma.cz

Mavala Iconic Color’s lak na nehty s křemíkem – 402 DETROIT 5 ml

Žádaný produkt Mavala Iconic Color’s lak na nehty s křemíkem - 402 DETROIT 5 ml od dodavatele se skvělou pověstí Mavala můžete nakoupit momentálně ve výprodejové akci. Za bezkonkureční cenu 152 Kč.
EAN: 7618900964020
Mavala Iconic Color’s lak na nehty s křemíkem
Ověřit dostupnost
Značka: Mavala
152 190 Kč Sleva -20%

ICONIC Color’s přináší požitek z putování světem zemitých odstínů. Jedinečné veganské složení společně s kartáčkem na přesnou aplikaci zajistí perfektní a dlouhotrvající manikúru, která nehty chrání a vyživuje. Nově je složení obohacené o křemík.Minimalistická chromatická paleta šlehačky, okru, čokolády a karamelu, mísící se s terakotovými a písečnými akcenty, završená několika doteky světla, vytváří škálu neutrálních minerálních odstínu, inspirovaných zázraky přírody.Vyjádřete svoji osobnost šik a sofistikovaným stylem, okořeněným životem města. Nechejte se i vy unést pokušením kolekce MAVALA ICONIC Color’s, jejími ikonickými odstíny, které plně ztělesňují touhu kombinovat komfort a eleganci.
 
Klíčové ingredience:křemík, který hraje důležitou roli v odolnosti a pružnosti tkání. Posiluje a zlepšuje kvalitu nehtů.
 
Jak používat:nejprve lahvičku s lakem protřepejte. Na nehet nalakovaný podlakem aplikujte dvě tenké vrstvy barevného laku Minicolors. Začněte středem nehtu a až poté nalakujte i kraje. Štěteček laku otírejte vždy vertikálně přímo v hrdle lahvičky, zamezíte zašpinění závitu, který pak nejde otevřít. Manikúru zakončete aplikací svrchního laku MAVALA Colorfix.