www.parfémyYodeyma.cz

Mavala Šablony pro francouzskou manikúru šablony pro francouzskou manikúru 120 ks

Tento kvalitní výrobek Mavala Šablony pro francouzskou manikúru šablony pro francouzskou manikúru 120 ks od značky se zárukou kvality Mavala jednoduše můžete pořídit právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci! V akci za cenu 220 Kč.
EAN: 7618900906297
Mavala Šablony pro francouzskou manikúru šablony pro
Ověřit dostupnost
Značka: Mavala
220

Pro všechny, kteří váhají, třesou se nebo si nejsou jisti svými tahy štětečkem. Lepicí šablony umožňují nastavit linii volného okraje, který si přejete zvýraznit, a nanést štětcem zvolenou barvu bez rozmazání vybraným lakem na nehty. K použití se sadami „Francouzská manikúra“ nebo jakoukoli jinou barvou MAVALA MINI COLOR.
Použití:
Na celý nehet nejdříve naneste ochranný podkladový lak (například MAVALA 002) a nechte zaschnout. Na každý nehet nelepte šablonu, abyste vymezili plochu, která bude zvýrazněna. Na volný okraj nehtu naneste vrstvu bílého laku na nehty (nebo vybrané barvy pro zvýraznění volného okraje). Nálepky ihned odstraňte. Následně naneste jednu nebo dvě tenké vrstvy pastelového nebo bezbarvého laku na nehty (nebo libovolné zvolené barvy), který naneste opět na celý povrch nehtu. Nakonec naneste ochranný nadlak, který prodlouží trvanlivost celé manikúry.