www.parfémyYodeyma.cz

Mavala So Future Color zpevňující lak na nehty s křemíkem – 410 Precious Lilac 5 ml

Tento unikátní produkt Mavala So Future Color zpevňující lak na nehty s křemíkem - 410 Precious Lilac 5 ml od oblíbené značky se zárukou kvality Mavala můžete pořídit tady a teď za parádní cenu! Výhodně za skvělou cenu 152 Kč.
EAN: 7618900964105
Mavala So Future Color zpevňující lak na nehty s
Ověřit dostupnost
Značka: Mavala
152 190 Kč Sleva -20%

Nové laky SO FUTURE Color’s s inovovaným složením s křemíkem. Organický křemík proniká do nehtů, posiluje je a přispívá k jejich odolnosti. Barevná paleta laků odráží uhrančivý souboj barev a třpytu, v jehož středu se perfektně snoubí denní elegance a noční extravagance. Dejme volnost nezkrotné touze ovládnout parket i celou noc. Za dne proměňme ulici ve vlastní přehlídkové molo. Střídavě princezna dne a princezna noci, půvabná, ale intenzivní.
 
Jak používat:
Nejprve lahvičku s lakem promňete v dlaních. Na nehet nalakovaný podlakem aplikujte dvě tenké vrstvy barevného laku Minicolors. Začněte středem nehtu a až poté nalakujte i kraje. Štěteček laku otírejte vždy vertikálně přímo v hrdle lahvičky, zamezíte zašpinění závitu, který pak nejde otevřít. Manikúru zakončete aplikací svrchního laku MAVALA.