www.parfémyYodeyma.cz

Mavala Solaris Color´s lak na nehty – 980 Mykonos

Tento diskontní produkt Mavala Solaris Color´s lak na nehty - 980 Mykonos od známého výrobce Mavala naleznete momentálně trvale výhodně! Nyní získáte od 152 Kč.
EAN: 7618900909809
Mavala Solaris Color´s lak na nehty
Ověřit dostupnost
Značka: Mavala
152 190 Kč Sleva -20%

SOLARIS Collection je hrou se sluncem a příslibem zářivého vzhledu!
Módní mola byla pro jaro-léto 2019 v barvách šatníku sezóny: všechny odstíny jsou více inspirované přírodou a neutrálně smýšlející zemité tóny jsou zpět ve velkém stylu: od písku k opálení, krémové a jílově hnědé, stejně jako korálový pomeranč – barvy roku 2019.Je na čase se vrátit k základním hodnotám, solární, všímavé a fascinující tóny. Módním molům vládly nomádem inspirované šaty a ukazovaly hlavní módní trendy příští sezóny ve jménu lásky a folklóru. Klíčem k tomuto výraznému trendu je míchání, skládání a opětovné sestavování míru a harmonie.
Vaše šatní skříň se změní do odstínů teplých tónů, které evokují tento jemný pocit nadcházejícího léta. Společnost MAVALA si vybrala oslavu života a energie při hraní si s paletou odstínů slunečního svitu a nekonečnou variabilitou světelných tónů země a teplých slunečních paprsků. Kolekce SOLARIS dala zrodit 6 temperamentním, zároveň však uklidňujícím barvám.