www.parfémyYodeyma.cz

Mavala Twist & Shine lak na nehty – 341 Golden Twist 5 ml

Levný výrobek Mavala Twist & Shine lak na nehty - 341 Golden Twist 5 ml od výrobce Mavala snadno naleznete v naší internetové nabídce ve výprodejové akci. Aktuálně v akci za 152 Kč.
EAN: 7618900913417
Mavala Twist & Shine lak na nehty -
Ověřit dostupnost
Značka: Mavala
152 190 Kč Sleva -20%

Mlhavě zlatá, jako zář nespočtu hvězd uprostřed dlouhých nocí.
Švýcarská značka MAVALA přichází s limitovanou kolekcí neodolatelných laků Twist & Shine v šesti odstínech s ultra jemným třpytem, ideálních pro zimní období a novoroční oslavy. Metalické, měňavé nebo třpytivé efekty se mísí s perleťovými texturami, povrchy připomínající nerosty a všudypřítomnou stříbrnou. Zářivé textury přivádí tyto klasické, prosté a střídmé barvy k životu. Konec roku 2020 vzdává čest všem femme fatale, v novém, futuristickém zpracování. Novodobá smyslná, elegantní a módní žena ví, jak se přeměnit na záhadnou a sexy hvězdu večera. Mění městský prach do třpytivého diamantového pudru a odhaluje futuristickou delikátnost, která oslavuje svobodu, touhu prožít život bez výčitek, přijmout neznámé a přivádět k životu všechny své sny a fantazie.
Použití:1. Nejprve lahvičku s lakem protřepejte.2. Na nehet nalakovaný podlakem aplikujte dvě tenké vrstvy barevného laku Minicolors. Začněte středem nehtu a až poté nalakujte i kraje.3. Štěteček laku otírejte vždy vertikálně přímo v hrdle lahvičky, zamezíte zašpinění závitu, který pak nejde otevřít.