www.parfémyYodeyma.cz

Moschino TOY2 BUBBLE GUM toaletní voda 50 ml

Kvalitní výrobek Moschino TOY2 BUBBLE GUM toaletní voda 50 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Moschino máte možnost pořídit teď za extra cenu! Teď za akční cenu 1 970 Kč.
EAN: 8011003864072
Moschino TOY2 BUBBLE GUM toaletní
Ověřit dostupnost
Značka: Moschino
1 970

Nová hravá vůně MOSCHINO je dílem kreativního ředitele módního domu MOSCHINO Jeremyho Scotta a odborníků z Euroitalia. TOY 2 získala moderní a elegantní odstín růžové příznačné pro všechny #PINKADDICTED dívky a ženy – vyznavačky nejoptimističtější ze všech barev. Veselou a radost vzbuzující kombinaci „jejího veličenstva“ růže se žvýkačkovým akcentem, který se objevuje i v samotném názvu, prozrazuje, že rozhodně nepůjde o další z řady lehce zaměnitelných vůní. MOSCHINO #TOY2BUBBLEGUM je dokonalým lékem na špatnou náladu pro tělo i duši.
 
MOSCHINO #TOY2BUBBLEGUM zdůrazňuje zábavnou část vůně a vnáší do celé růžové atmosféry moment překvapení, jako když najednou bouchnete žvýkačkovou bublinu. A právě to z ní dělá tak výjimečnou kombinaci, vystupující z řady podobně laděných parfémů.
 
Něžná a hravá vůně se žvýkačkovým akcentem je sladká, kořenitá a sytá. Kandované citrusy spolu s broskví naloženou ve víně a kořením tvoří dohromady báječný koktejl, který umocňuje elegantní, dřevitě-pižmový závěr.
 
Rodina vůní: květinová – ovocná – orientální