www.parfémyYodeyma.cz

MY Biancaneve 012 přírodní mýdlo 95 g

Tento vynikající produkt MY Biancaneve 012 přírodní mýdlo 95 g od výrobce MY je dostupný tady teď právě za příznivou cenu. Aktuálně v akci za 149 Kč.
EAN: 8594208491354
MY Biancaneve 012 přírodní mýdlo
Ověřit dostupnost
Značka: MY
149

Mýdlo s éterickými oleji Levandule a Eucalyptus Lemon. Levandule i Eucalyptus jsou jedny z nejpoužívanějších éterických olejů. Zmírňují napětí a špatnou náladu, tlumí bolesti hlavy a dýchací potíže. Mají též protizánětlivé a antiseptické účinky. Eucalyptus Lemon přináší pokožce silnou antioxidační podporu.
Mýdla jsou vyráběna ručně metodou za studena, tedy reakcí olejové a vodní fáze při nízkých teplotách. Tento postup je šetrný k výživným látkám, minerálům a vitamínům, které jsou obsaženy v jednotlivých složkách. Mýdla, která jsou vyrobena touto metodou, nenarušují přirozený film pokožky a ani ji nevysušují. Éterické oleje navíc působí i aromaterapeuticky.
Zajímavost:
Mýdlo z kokosového a bambuckého másla má příjemné ošetřující účinky. Je vhodné pro všechny typy pokožky. Bambucké máslo má vysoký obsah mastných kyselin, které jsou potřebné k udržení vlkosti pokožky, slunečnicový olej je hřejivý, podporuje prokrvení pokožky, a díky vitamínu E, kterého obsahuje velké množství, kůži výborně regeneruje. Olivový olej pokožku regeneruje a chrání před předčasným stárnutím.
Účinky mýdla:

Anti-aging
Protizánětlivé a antiseptické
Hydratační
Regenerační