www.parfémyYodeyma.cz

MY Olivello BIO 057 přírodní mýdlo 95 g

Kvalitní a žádaný výrobek MY Olivello BIO 057 přírodní mýdlo 95 g od skvělého výrobce MY snadno seženete zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 149 Kč.
EAN: 8594208491538
MY Olivello BIO 057 přírodní
Ověřit dostupnost
Značka: MY
149

Sladké citrusové vůně pomeranče a mandarinky přináší dobrou náladu. Éterické oleje, jež mýdlo obsahuje, působí zároveň relaxačně, antidepresivně a antibakteriálně. Mýdlo je složené z olejů a másel, která pokožku nevysušují a zároveň ji plně ošetřují.
Mýdla jsou vyráběna ručně metodou za studena, tedy reakcí olejové a vodní fáze při nízkých teplotách. Tento postup je šetrný k výživným látkám, minerálům a vitamínům, které jsou obsaženy v jednotlivých složkách. Mýdla, která jsou vyrobena touto metodou, nenarušují přirozený film pokožky a ani ji nevysušují. Éterické oleje navíc působí i aromaterapeuticky.
Zajímavost:
Toto mýdlo s rakytníkovým olejem je vhodné na suchou i podrážděnou pokožku, udržuje její hydrataci a je vhodné po opalování. Kokosový olej a bambucké máslo mají příjemné ošetřující účinky. Je vhodné pro všechny typy pokožky. Bambucké máslo má vysoký obsah mastných kyselin, které jsou potřebné k udržení vlhkosti pokožky.
Účinky mýdla:

Antibakteriální
Vhodné po opalování
Hydratační
Povzbuzující