www.parfémyYodeyma.cz

MY Vesuvio mýdlo 014 přírodní mýdlo 95 g

Tento vynikající výrobek MY Vesuvio mýdlo 014 přírodní mýdlo 95 g od našeho známého výrobce MY lze nakoupit právě zde až neuvěřitelně levně! Výhodně za skvělou cenu 149 Kč.
EAN: 8594208491361
MY Vesuvio mýdlo 014 přírodní
Ověřit dostupnost
Značka: MY
149

Mýdlo z kokosového oleje a bambuckého másla má příjemné ošetřující účinky pro pokožku. Je vhodné pro všechny typy pokožky. Vanilka má uklidňující, uvolňující a relaxační vůni. Jak vanilka, tak i skořice mají silné antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Skořice navíc prohřívá (prokrvuje) pokožku a stimuluje nervovou soustavu.
Mýdla jsou vyráběna ručně metodou za studena, tedy reakcí olejové a vodní fáze při nízkých teplotách. Tento postup je šetrný k výživným látkám, minerálům a vitamínům, které jsou obsaženy v jednotlivých složkách. Mýdla, která jsou vyrobena touto metodou, nenarušují přirozený film pokožky a ani ji nevysušují. Éterické oleje navíc působí i aromaterapeuticky.
Zajímavost:
Bambucké máslo má vysoký obsah mastných kyselin, které jsou potřebné k udržení vlhkosti pokožky. Slunečnicový olej je hřejivý, podporuje prokrvení pokožky, a díky vitamínu E, kterého obsahuje velké množství, kůži výborně regeneruje. Olivový olej pak pokožku chrání před předčasným stárnutím.
Účinky mýdla:

Vyživující
Relaxační
Hydratační
Regenerační