www.parfémyYodeyma.cz

Perspirex Perspirex Comfort antiperspirant roll-on 20 ml

Tento vynikající produkt Perspirex Perspirex Comfort antiperspirant roll-on 20 ml od populární značky Perspirex máte možnost koupit v naší nabídce za akční cenu. Nabídka od 450 Kč.
EAN: 5701943100042
Perspirex Perspirex Comfort antiperspirant roll-on
Ověřit dostupnost
Značka: Perspirex
450

Perspirex Comfort poskytuje efektivní ochranu proti pocení a zápachu a díky systému péče o pleť zabraňuje podráždění. Varianta Comfort je ideální pro osoby, které se potýkají s příležitostným, ale silným pocením. Zaručuje účinnost po dobu 2 až 3 dnů. Je nepostradatelným pomocníkem v horkých letních měsících, při návštěvě tělocvičny anebo na důležité obchodní schůzce. Perspirex Comfort má složení na bázi vody a je bez parfemace.
 
Účinné látky:
Chlorid hlinitý: Účinná látka, která zabraňuje nadměrnému pocení a eliminuje nepříjemný zápach.Glycerin: Hydratuje pokožku a díky tomu, že na sebe váže vodu, ji udržuje vláčnou.Vitamín E: Tocopherol, jinak také vitamín E, zlepšuje kvalitu suché a poškozené pokožky. Obnovuje ji a vyživuje. Zároveň vytváří na povrchu pokožky ochranou bariéru a zamezuje tak ztrátě hydratace.
Použití:
1. Perspirex nanášejte vždy na suchou a neporušenou pokožku.2. Ideální je aplikace večer před spaním, jelikož v noci jsou potní žlázy méně aktivní. Aplikujte malé množství (dva tahy dolů a dva nahoru).3. Ráno si podpaží umyjte vodou a mýdlem, není třeba aplikovat Perspirex znovu.4. Pro optimální výsledky aplikujte Perspirex 2 – 3x týdně, nebo tak často, jak je třeba.
Ingredience:
Aqua, Aluminum Chloride 8%, Dipropylheptyl carbonate, PPG-20 methyl glucose ether, C15-19 alkane, Glycerin, Polyacrylate crosspolymer- 6, Tocopherol, Sodium hydroxide