www.parfémyYodeyma.cz

Pilō Pilō | Ambience Candles – Tranquilio Čistě přírodní svíčky na bázi aromaterapie 230 g

Výjimečný produkt Pilō Pilō | Ambience Candles - Tranquilio Čistě přírodní svíčky na bázi aromaterapie 230 g od společnosti Pilō jednoduše pořídíte zde ve výhodné akci. Pouze nyní za 693 Kč.
EAN: 745240186526
Pilō Pilō | Ambience Candles - Tranquilio Čistě přírodní
Ověřit dostupnost
Značka: Pilō
693 990 Kč Sleva -30%

Čistě přírodní svíčky na bázi aromaterapie. Svíčky jsou ručně vyrobené ze 100% přírodního sójového vosku s bavlněným knotem. Svíčky jsou v elegantním matně bílém ručně stříkaném skle se zlatým kovovým poklopem navrženy také jako stylový interiérový doplněk. Svíčky přichází ve třech atmosférách: Sensio, Tranquilio a Somnio.Tranquilio – Relaxing AuraČistě přírodní svíčka na bázi aromaterapie Vás přenese do vysněné destinace. Cesta k vnitřnímu klidu a vyrovnanosti. Zachyťte vánek blaženosti a ocitněte se v oáze klidu. Vůně se stane balzámem pro duši a lékem pro tělo.
Tête | HlavaStředomořský bergamot – Zlepšuje náladu a zmírňuje stres. Navozuje pocit pocit pozitivní nálady.Cœur | SrdceLevandule lékařská | Lavandin – Sladká levandule uvolňuje napětí a bylinný lavandin posiluje nervový systém a duševní zdraví. Kombinace těchto složek vede k relaxaci celého těla.Fond | ZákladKaribský amyris | Patchouli – Účinná směs minimalizující napětí, podporuje vyrovnanou mysl. Napomáhá všeobecné harmonii a absolutnímu klidu duše.
Hmotnost svíčky je 230g a průměrná délka hoření okolo 50h.
Vyrobeno ve Španělsku ekologickou metodou.
Nenechávejte hořící svíčky bez dozoru. Nenechávejte hořící svíčky v dosahu dětí a domácích zvířat o samotě. Ujistěte se, prosím, že vždy svíčky hoří ve vzdálenosti 10 cm od sebe, a že nad svíčkami je dostatek prostoru na teplo, které vydává plamen. Pro nejlepší efekt a úplné vyhoření svíčky nechte vždy voskové jezírko rozpustit po celém povrchu. Nezhasínejte přiklopením víčka. Nádoba je po zapálení horká. Prosím, dodržujte piktogramy uvedené na svíčkách.