www.parfémyYodeyma.cz

Piz Buin Allergy Lotion SPF 30 opalovací mléko 400 ml

Vysoce kvalitní výrobek Piz Buin Allergy Lotion SPF 30 opalovací mléko 400 ml od značky s dobrým jménem Piz Buin můžete získat online za příznivou cenu. Nyní pořídíte od 744 Kč.
EAN: 3574661467481
Piz Buin Allergy Lotion SPF 30
Ověřit dostupnost
Značka: Piz Buin
744 930 Kč Sleva -20%

Allergy Lotion Sun Sensitive Skin Lotion je opalovací mléko, které obsahuje revoluční technologii HELIOPLEX™, která chrání pokožku před slunečním zářením. Tato technologie účinně odráží negativní vlivy slunečního záření a výsledkem je neporušená a zdravá opálená pokožka. Současně předchází vzniku sluneční alergie a má výrazný zklidňující účinek. Zajišťuje celkovou a fotostabilní ochranu před UVA/UVB paprsky, chrání pokožku před spálením a předčasným stárnutím. Poskytuje celodenní hydrataci a předchází vysoušení a loupání pokožky. Je mimořádně odolný vůči vodě (vydrží až 80 minut pobytu ve vodě). Neobsahuje barviva a látky vyvolávající alergie.
Použití:
Naneste rovnoměrně a v dostatečném množství před sluněním a podle potřeby obnovujte. Aplikace menšího množství má za následek výrazné snížení úrovně ochrany. Po koupání, osušení, nebo při pocení aplikaci opakujte. I když používáte ochranu proti slunečnímu záření, vyhněte se polednímu slunci a dlouhému pobytu na slunci a kojence a děti nevystavujte přímému slunečnímu záření.