www.parfémyYodeyma.cz

POETIKO bylinný čaj Zdravé lůno bylinný čaj 70 g

Velmi oblíbený produkt POETIKO bylinný čaj Zdravé lůno bylinný čaj 70 g od společnosti s předním postavením na trhu POETIKO je k sehnání právě zde za extra cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 104 Kč.
EAN: 8595691402094
POETIKO bylinný čaj Zdravé lůno bylinný
Ověřit dostupnost
Značka: POETIKO
104 130 Kč Sleva -20%

Navnímejte svůj cyklus a svěřte se do péče ženských bylin. Kontryhel a ženšen pomáhají srovnat hladinu hormonů a přispívají tak k pravidelné menstruaci. Maliník a hluchavka umí tišit menstruační bolesti. Lístky růže svou vůní a chutí dodají něžné pohlazení ve chvílích, kdy je ho potřeba.
Složení čaje:
Hluchavka bílá nať 10 %, kontryhel žlutozelený nať 10 %, maliník obecný list 10 %, řepík lékařský nať 10 %, jablečník obecný nať, 10 %, ženšen asijský kořen 10 %, hluchavka bílá květ 10 %, jeřáb ptačí plod 10 %, řebříček obecný nať 5 %, kopřiva dvoudomá list 5 %, vřes obecný nať 5 %, růže stolistá květ 5 %.
Upozornění:
Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.
Doporučené dávkování:
Dospělí 2-3 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování. Doporučujeme pít kdykoli dle potřeby pro zmírnění obtíží spojených s ženským cyklem a k jeho stabilizaci.