www.parfémyYodeyma.cz

Prada Infusion de Gingembre parfémová voda 100 ml

Zlevněný produkt Prada Infusion de Gingembre parfémová voda 100 ml od naší známé značky Prada získáte v naší nabídce za skvělou cenu. Zrovna nyní za cenu 4 730 Kč.
EAN: 3614273991827
Prada Infusion de Gingembre parfémová
Ověřit dostupnost
Značka: Prada
4 730

Prada přináší nečekaný zvrat s novou ikonickou složkou.
TONIC AND BOLD
Infusion de Gingembre EDP odhaluje nové aspekty zázvoru, citrusů a dřevitých tónů v mimořádně svěží a kořenité podobě.
Nová citrusově-dřevitá vůně.
Všechny Les Infusions obsahují čistý základ, takzvaný „ESPRIT D’INFUSION“ (vytvořený z aldehydů, pižma a citrusů), který umožňuje hlavní ingredienci každé vůně vyniknout naplno a velmi osobitým způsobem. Kolekce vůní připomínající druhou kůži nabízí dokonalé splynutí mezi vámi a vaším parfémem.
VE SPOJENÍ S VÁMI
O kolekci: Klasické hodnoty, italský vkus, tradiční řemeslo a vzácné ingredience se snoubí ve svůdné kolekci PRADA Les Infusions, které stejně jako drahocenný šperk časem neztratí svou krásu, hodnotu ani přitažlivost.
 
Vůně Les Infusions reinterpretují čisté ingredience. Navazují na sofistikované starodávné techniky výroby parfémů a znovu objevují přírodu moderním, rafinovaným a extrémně precizním způsobem. Aromata Les Infusions jsou stejně jemné, elegantní a čisté jako samotný flakon, ve kterém se ukrývají. Právě flakon ztělesňuje podstatu značky Prada: vintage a sofistikovanost s nádechem fantazie díky uzávěru zahaleném do saffiano kůže s příslušnou barvou našeptávající hvězdnou ingredienci.
Neuvěřitelně luxusní kolekce v sobě odráží soulad s přírodou a touhu žít přítomným okamžikem. Je navržena pro všechny individualisty, kteří žijí sebevědomě podle svých vlastních pravidel. Obsahuje intenzivní, a přesto intimní vonné kompozice, které přinášejí nositeli skutečně jedinečný olfaktorický zážitek.