www.parfémyYodeyma.cz

Prada Paradoxe Eau De Parfum Intense parfém 50 ml

Velmi prodávaný produkt Prada Paradoxe Eau De Parfum Intense parfém 50 ml od naší známé značky Prada máte možnost dostat aktuálně na webu levně! Na našich stránkách za 3 820 Kč.
EAN: 3614273961752
Prada Paradoxe Eau De Parfum Intense
Ověřit dostupnost
Značka: Prada
3 820

Prada Paradoxe Intense zkoumá typické charakteristiky ženskosti: jemnost, smyslnost a křehkost, přičemž těmto znakům připisuje nový význam navrhnutý pro ženu, která nikdy není stejná, ale vždy sama sebou. Vůně ztělesňuje nedefinovatelnou ženskost, která úplně mění očekávaní a dodává jim nečekanou intenzitu.
Paradoxe Intense je vůně s nepopíratelnou silou tajemného vyjádření ženskosti. Jednotlivé stránky originální vůně jsou zesilněné s dosáhnutím nasycení čichových smyslů složkami, které se typicky přiřazují k jemným vůním. Ty nyní přicházejí s novou intenzitou, která podtrhne paradox vůně.
Stejně jako v případě originální vůně, i renovovaný flakón vyjadřuje podstatu nových nápadů módního domu Prada: neustálý zkoumavý dialog a zálibu v kontrastech. Flakón, odkloněný od tradičních tvarů, je minimalistický a na první pohled jemný, inspirovaný originálním ikonickým trojúhelníkem Prada, který je překvapivě navrhnutý tak, že leží na boku. Výrazné, intenzívní černé logo se vyjímá na tmavorůžovém odstínu vůně, který evokuje sílu vůně v srdci. Flakón je zakončený nápisem „Paradoxe Intense“ vygravírovaným na jeho horním okraji.
Složky vůně:
Hlava: esence bergamotu, pupen neroli, hruškový akord
Srdce: esence neroli, superdávka jasmínu, akord mechu
Základ: akord ambry, dávka vanilky, akord bílého pižma