www.parfémyYodeyma.cz

PURESSENTIEL MUSCLES & JOINTS Roller with 14 essential oils roll-on na bolavé svaly a klouby 14 esenciálních olejů 75 ml

Exkluzivní produkt PURESSENTIEL MUSCLES & JOINTS Roller with 14 essential oils roll-on na bolavé svaly a klouby 14 esenciálních olejů 75 ml od výrobce se skvělou pověstí PURESSENTIEL můžete získat tady a teď právě opravdu výhodně. Nyní zakoupíte za 420 Kč.
EAN: 3401546259902
PURESSENTIEL MUSCLES & JOINTS Roller with 14 essential oils roll-on na

Roll-on na svaly a klouby doporučujeme zejména sportovcům (před cvičením a po něm) a lidem, kteří trpí akutní či chronickou bolestí (zatuhlý krk, bolest zad, natažené svaly, zablokování apod.). Kombinace masážního aplikátoru a 14 esenciálních olejů s uvolňujícími účinky. Představuje přírodní způsob, jak podpořit příjemný pocit a zmírnit bolest. Analgetický, uvolňuje bolest, protizánětlivý, uvolňuje svaly. Pro osoby od 7 let.14 esenciálních olejů: kajeput, rmen římský, hřebíček, eukalyptus, stálezelené rostliny, jalovec, levandule, majoránka, máta peprná, niaouli, muškátový oříšek, borovice, rozmarýn a terpentýnJAK POUŽÍVATPřed použitím důkladně protřepejte. Nanášejte třikrát denně na oblasti citlivých svalů a kloubů (záda, krk, ramena, předloktí, zápěstí, boky, kolena, kotníky, chodidla). Speciální masážní aplikátor je ideální pro masírování bolestivých oblastí a dosažení maximálního pocitu uvolnění. Kulička roll-onu umožňuje regulovat intenzitu masáže. V případě nutnosti naneste více produktu a masáž proveďte prsty. Po použití si dobře umyjte ruce.