www.parfémyYodeyma.cz

Rabanne Lady Million Fabulous parfémová voda 50 ml

Tento oblíbený výrobek Rabanne Lady Million Fabulous parfémová voda 50 ml od oblíbené značky Rabanne lze získat u nás teď za parádní cenu! Aktuálně v akci od 3 130 Kč.
EAN: 3349668592364
Rabanne Lady Million Fabulous parfémová
Ověřit dostupnost
Značka: Rabanne
3 130

Po stopách Lady Million a Lady Million Empire představuje Paco Rabanne novou dámskou vůni: Lady Million Fabulous. Lady Million Fabulous je vytvořena, aby doprovázela hypnotické vzrušení z hudby a radost z tance, protože život je nejlepší si užít v úchvatném a energizujícím rytmu. Vůně – květinová a orientální, ve které se budete cítit dobře. Lady Million Fabulous vezme ženu, která ji nosí, na vysoce smyslnou cestu. Tato žena je hravá, extrovertní a absolutně fabulous.
Úvod vůně je jiskřivý díky svěžímu růžovému pepři a mandarince, které otevírají melodii svým pulzujícím rytmem.Následně se do popředí dostává okázalá tuberóza a exotická směs bílých květů, jasmín a ylang-ylang, které září vší silou jako půlnoční slunce. Jemná, návyková vanilka je obklopena boby tonka, kašmírovým dřevem a mechem pro jasnou, zářivou a výraznou noc.Vůně, která vyzařuje bujnou, smyslnou radost vás přenese do transu, ve kterém budete chtít jen tančit.