www.parfémyYodeyma.cz

Revlon 2 IN 1 Angled Kajal™ tužka na oči – 102 Fig

Tento výjimečný produkt Revlon 2 IN 1 Angled Kajal™ tužka na oči - 102 Fig od top značky Revlon snadno naleznete teď za outletovou cenu. Nyní pořídíte za 169 Kč.
EAN: 309978358022
Revlon 2 IN 1 Angled Kajal™  tužka
Ověřit dostupnost
Značka: Revlon
169 339 Kč Sleva -50%

Revlon ColorStay™ 2 IN 1 Angled Kajal™ – Seznamte se se smyslnou dokonalostí!
Tužka s dvojím zakončením obsahuje unikátní zkosený konec pro rovnoměrnou aplikaci. Propracované složení je voděodolné, má měkkou texturu a obsahuje kajalové pigmenty s dlouhotrvající technologií ColorStay™. Tužka je natolik jemná, že ji lze používat i na vnitřní linku očního víčka! Na druhém konci má každá tužka zkosený štěteček pro vytvoření perfektního kouřového líčení.
– Unikátní zkosená tužka a štěteček pro snadnou aplikaci- Zkosená tužka pro profesionálně a precizně vykreslené linky- Zkosený štěteček pro vytvoření svůdného kouřového vzhledu- Voděodolné složení má jemnou kajalovou texturu – hodí se i pro vnitřní stranu víčka
 Jak používat:
Naneste tužku podél linie řas od vnitřního koutku oka směrem k vnějšímu. Pro precizní nalíčení tužku před každým použitím naostřete. Pokud chcete docílit jemnějšího looku, můžete tužku lehce rozmazat prsty do ztracena.