www.parfémyYodeyma.cz

Salt & Stone Body Wash Black Rose & Oud přírodní sprchový gel 450 ml

Nejprodávanější produkt Salt & Stone Body Wash Black Rose & Oud přírodní sprchový gel 450 ml od kvalitní značky Salt & Stone snadno můžete pořídit bezpečně online za extra cenu! Ve skvělé akci za 783 Kč.
EAN: 711221983989
Salt & Stone Body Wash Black Rose &
Ověřit dostupnost
Značka: Salt & Stone
783 979 Kč Sleva -20%

Představte si, jak si po dlouhém slunném dni na kalifornském pobřeží dopřejete koupel nebo osvěžující sprchu s unikátní vůní, která se vám dostane hluboko pod kůži…
Přesně tento zážitek přináší sprchové gely značky SALT & STONE, které kromě toho, že naprosto originálně voní, mají i mimořádné složení, které dopřeje po náročném dni nebo třeba aktivním pohybu vaší pokožce dávku antioxidantů, mořských rostlinných extraktů a přirozeně zvláčňujících složek.
Vůně BLACK ROSE & OUD
Teplé paprsky dopadající na kytici z černých růží a lilií. Kolem se line vlna silného a hřejivého oudu, které kontrastuje čerstvý vetiver. Hřebíček a jantar vyvolávají zapomenuté vzpomínky z minulosti, nad kterými se vznáší dřevité tóny cedru.
Klíčové ingredience:
Extrakt z borůvek a vitamín C – antioxidanty známé pro svoji schopnost bojovat proti volným radikálům, posilňovat vlastní tvorbu kolagenu a předcházet známkám předčasného stárnutí pokožky.
Niacinamid – známý také jako vitamín B3, účinně posilňuje ochrannou kožní bariéru a zdokonaluje vzhled pokožky.
Kyselina hylauronová – molekula milující vodu, známá pro svoji schopnost přitáhnout a udržet až 100násobek své hmotnosti vody.
Probiotika – přírodní fermenty pro udržení zdravého kožního mikrobiomu a posílení ochranné kožní bariéry.
Jak používat?
Naneste pumpičku nebo i více podle potřeby na vlhkou pokožku, bohatě napěňte a důkladně smyjte.