www.parfémyYodeyma.cz

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Per Lei parfémová voda 50 ml

Velmi prodávaný produkt Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Per Lei parfémová voda 50 ml od značky Salvatore Ferragamo jednoduše získáte právě teď u nás extra výhodně. Nyní pořídíte za 2 480 Kč.
EAN: 8052086378834
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Per Lei

Eau de parfum Amo Ferragamo Per Lei je zářivá, rafinovaná dřevitě-květinovo-pižmová kompozice zachycující různé tváře moderní oduševnělé ženskosti.
Otevírá se čistými ovocnými tóny hrušky a malinové šťavy, které se prolínají s omamně romantickým srdcem z vonokvětky a průzračné magnólie. Základ představuje jedinečně smyslnou kombinaci cedrového a santalového dřeva, kašmíru a pižma spřádající všeobjímající hřejivý závoj zastavující čas. Mix ovocných akcentů, zelených akordů a dřevitých nuancí vyzařuje pozitivní vibrace relaxující mysl. Ztělesňuje znovuzrození, celkovou obnovu, při které síla přítomného okamžiku předvídá magickou energii budoucnosti. Podobně jako intimní výprava do hlubin vlastního nitra na pomezí snů a reality, AMO FERRAGAMO PER LEI vypráví příběh odvážné a vyrovnané ženy, která se naučila naslouchat sama sobě, vážit si sebe a mít se ráda taková, jaká je – ženy, která skutečně ví, kdo je, a svému jedinečnému já nechává volný průchod skrze svůj osobitý styl.
Ladnost harmonicky se svíjejících linií flakonu evokuje preciznost italského parfémářství a lásku značky Farragamo k tradicím a nadčasové eleganci.