www.parfémyYodeyma.cz

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa Mini parfémová voda 20 ml

Akční a ve slevě produkt Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa Mini parfémová voda 20 ml od společnosti se zárukou kvality Salvatore Ferragamo můžete získat právě dnes napořád výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 1 160 Kč.
EAN: 8052086378476
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa Mini parfémová

Stále se rozvíjející pilíř vůní Signorina reprezentuje oslavu sesterství všech žen i přes rozdílnost jejich osobností. S hravým elánem se nyní nejoblíbenější vůně smršťují do rafinovaného tvaru Mini Signoriny, roztomilého 20ml flakónku.
Do jejich svěžích a svůdných kompozic se nejedna dívka či žena „pobláznila“, tak proč si je teď nedopřát díky příznivé velikosti kdykoliv a kdekoliv? Každá dívka skrývá svou tajemnou stranu, vlastní území, hlídané v své duši, kde má své útočiště, když se cítí šťastně neovladatelná. Je to místo plné tajemství, pokušení a tužeb, je to část její duše, která se zveřejňuje jen málo komu a se kterou si miluje hrát a ráda provokuje. Ona je ten, kdo diktuje pravidla této hry, která pro ostatní neznámé. Nepředvídatelnost je její hlavní rys, její tajemství je její podstata, Salvatore Ferragamo uvolňuje nepředvídatelnou stranu duše všech dívek díky tajemné smělé vůni.