www.parfémyYodeyma.cz

Selahatin Blue Forever bělící zubní pasta 65 ml

Super kus Selahatin Blue Forever bělící zubní pasta 65 ml od známého dodavatele Selahatin je dostupný bezpečně online za skvělou cenu! Levně za 590 Kč.
EAN: 7350094771052
Selahatin Blue Forever bělící zubní
Ověřit dostupnost
Značka: Selahatin
590

Nostalgie je bolestí ve vašem srdci mnohem silnější než sama vzpomínka. Je to místo, které toužíme znovu navštívit. Je to místo, kde se cítíme milovaní a v bezpečí. Zpět doma.
Tento motiv je stěžejní pro zubní pastu Selahatin Blue Forever:
Milostný dopis Středozemnímu moři, založený na romantické nevinnosti vybledlých vzpomínek, pohledem skrze čas a melancholii.
Jde o nevinnost a ztracenou nevinnost.Jde o touhu po domově a touhu po odchodu.Jde o modré moře a modré vzpomínky.
„Blue Forever se točí kolem jedné mé dětské vzpomínky. Byl jsem na otcově dřevěné lodi na tyrkysovém Středozemním moři pod bledým sluncem, obklopen rodinou a svým nejlepším přítelem. Chtěl jsem zachytit pocit být mladý a bezstarostný – jsem ve větru, jsem ve vodě. A jsem svobodný.“ říká Kristoffer Vural, zakladatel Selahatin.
Hlavní tóny: citrus, limeta, lékořice & máta
Účinné látky:
1450 ppm fluoriduČtyřrozměrný omlazující bělící proces dostatečně jemný pro každodenní použití.
1. Hloubkové čištění (laurylsulfát sodný)2. Exfoliační účinky (Hydratovaný oxid křemičitý)3. Leští a odráží světlo (Hydroxypatit)4. Bělí zubní sklovinu (Bikarbonát sodný)
– protizánětlivý limonen získávaný z citrusových plodů a antioxidační protěž, které společně podporují bakteriální rovnováhu a udržují zdravé dásně-Přírodní aminokyselina Betadin hydratuje a vyživuje-Mineraliuzující Hydroxypatite poskytuje proaktivní péči pro citlivé zuby
Použití:
Používejte dvakrát až třikrát denně. Pro nejlepší výsledek se doporučuje nejíst ani nepít 30 minut po vyčištění zubů. Nepolykejte. Nepoužívejte v případě, že máte aregii nebo zvýšenou citlivost na jednu nebo více ingrediencí.