www.parfémyYodeyma.cz

Selahatin Vesper bělící zubní pasta 65 ml

Hodně prodávaný výrobek Selahatin Vesper bělící zubní pasta 65 ml od dodavatele kvalitních produktů Selahatin máte možnost najít tady nyní až neuvěřitelně levně! Stojí teď u nás 590 Kč.
EAN: 7350094771045
Selahatin Vesper bělící zubní pasta
Ověřit dostupnost
Značka: Selahatin
590

Již po staletí se muži a ženy při soumraku oddávají svatému hledání vyššího poslání. Tyto večerní rituály jsou známé jako „vespers“ – večernice nebo také večerní modlitby. Selahatin Vesper je zubní pasta inspirovaná posvátností ceremoniálů.Zakladatel Kristoffer Vural si přál do past Selahatin vložit pocit posvátnosti a náboženství, protože představují mystickou a metafyzickou oblast, která je za hranicí nás a našeho chápání.
Účinné látky:
1450 ppm fluoriduČtyřrozměrný omlazující bělící proces dostatečně jemný pro každodenní použití.
1. Hloubkové čištění (laurylsulfát sodný)2. Exfoliační účinky (Hydratovaný oxid křemičitý)3. Leští a odráží světlo (Hydroxypatit)4. Bělí zubní sklovinu (Bikarbonát sodný)
– protizánětlivý limonen získávaný z citrusových plodů a antioxidační protěž, které společně podporují bakteriální rovnováhu a udržují zdravé dásně-Přírodní aminokyselina Betadin hydratuje a vyživuje-Mineraliuzující Hydroxypatite poskytuje proaktivní péči pro citlivé zuby
Použití:
Používejte dvakrát až třikrát denně. Pro nejlepší výsledek se doporučuje nejíst ani nepít 30 minut po vyčištění zubů. Nepolykejte. Nepoužívejte v případě, že máte aregii nebo zvýšenou citlivost na jednu nebo více ingrediencí.