www.parfémyYodeyma.cz

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate 3.0 anti-age sérum 50 ml

Tento levný produkt Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate 3.0 anti-age sérum 50 ml s pečetí kvality od značky Shiseido máte možnost pořídit zde nyní extra se slevou. Nabídka již od 2 904 Kč.
EAN: 768614172840
Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate 3.0
Ověřit dostupnost
Značka: Shiseido
2 904 3 630 Kč Sleva -20%

Nový Ultimune, naše anti-aging sérum č. 1., je ještě silnější díky inovativní double anti-aging technologii obohacené o 8 rostlinných ingrediencí.
Zažijte zdravou a mladistvě vypadající pleť! 25 let výzkumu 200 beauty ocenění * 1 prodáno každých 7 sekund **- Aktivuje vnitřní obranu pokožky- Stimuluje vitální tok pokožky a vede ji do ideálního stavu- Hydratuje a chrání pokožku před působením stresu, přirozeného stárnutí a znečištění- Optimalizuje odolnost pokožky.
Sérum Ultimune pracuje s dvojitou technologií proti stárnutí zvanou ImuGenerationRED, která funguje jak na imunitu kůže, tak na její cirkulaci: – Posiluje funkci imunity buněk pro silnější obranu pokožky – Zvyšuje krevní oběh, aby se udržel zdravý průtok krve Rostlinné složky mají vliv na snížení stárnutí pleti, dopady účinků stresu a znečištění: – Extrakt z Roselly zlepšuje funkci imunitních buněk. – Heart Leaf Extract pomáhá odolnosti pokožky. – Houba Reishi a výtažek z kosatce optimalizují počet Langerhansových buněk, které působí proti stresu. – Lotus a Ginko vytvářejí pro vaši pokožku ideální prostředí a chrání ji před účinky znečištění.Ultimune je univerzální sérum proti stárnutí, které lze použít od 30 let. Mohou ho používat pro všechny typy pleti, které touží po zdravé a zářivé pokožce, bez známek stárnutí.