www.parfémyYodeyma.cz

Sisley Exfoliating Enzyme Mask jednominutová přípravná exfoliační enzymatická maska 40 g

Levný produkt Sisley Exfoliating Enzyme Mask jednominutová přípravná exfoliační enzymatická maska 40 g od výrobce Sisley lze nakoupit v naší nabídce za extra cenu! Momentálně v akci za 2 400 Kč.
EAN: 3473311524355
Sisley Exfoliating Enzyme Mask jednominutová přípravná exfoliační
Ověřit dostupnost
Značka: Sisley
2 400 3 000 Kč Sleva -20%

Jemný peeling nové generace, exfoliační enzymatická maska, je přípravná péče o pleť, která během pouhé 1 minuty odhalí jednotnost a zářivost všech typů pleti, včetně citlivé.Rychlý krok k proměně kvality pleti díky dvěma vzájemně se doplňujícím účinkům:1. Zajišťuje peeling a přípravuPapain, enzym 100% přírodního původu, pleť jemně obrušuje, aby ji ideálně připravil na následnou péči. Pleť je vyhlazená, hebká a hedvábná.2. Odhaluje zářivostKombinace zdokonalujících hlavních složek hloubkově čistí a dočišťuje pleť a zároveň podporuje vyváženost a rozjasnění pleti. Pleť je rovnoměrnější a rozjasněná, září krásou.Proměna prášku v texturu krému. Jemný prášek, který se při kontaktu s vodou mění v bohatý pěnivý krém, je ideální pro použití jako maska. Tato hybridní péče o pleť kombinuje dva odborné kroky: sílu peelingového přípravku a jemnost pleťové masky, která je v mžiku připravená. Její přirozená a jemná vůně navozuje příjemný pocit pohody. Přípravná maska pro jakoukoliv následnou péčiJednou nebo dvakrát týdně, dvojí použití pro ideální přípravu pleti na zkrášlující rituálPŘED MASKOU: po aplikaci exfoliační enzymové masky následuje nanesení masky odpovídající potřebám pleti (hydratace, mladistvá zářivost, výživa atd.). PŘED PLEŤOVÝM KRÉMEM: po aplikaci exfoliační enzymové masky následuje nanesení obvyklého denního krému.Lahvička (z PET) byla navržena jako recyklovatelná.Za jedinou minutu poskytne rozjasněný vzhled: pleť je ošetřená jemným peelingem, odumřelé buňky jsou odstraněné, póry jsou stažené a struktura pleti je zjemněná. Pleť vypadá sjednocená, hladší a čistší a je opět viditelně rozjasněná. Je ideálně připravená na následnou péči.
ÚČINNÉ LÁTKY

Papain: zajišťuje jemný peeling pleti.
Čisticí pudr rostlinného původu (derivát vistárie a kokosu): hloubkově čistí a dočišťuje.
Vitamin B3: podporuje rovnoměrnost a rozjasněnost pleti.
Dvojice esenciálních olejů z levandule a majoránky: vydávají přírodní uklidňující vůni.“

JAK POUŽÍVATVsypte do dlaně čajovou lžičku prášku, promíchejte konečky prstů a současně přidejte malé množství vody, až se vytvoří pěnivý krém. Naneste v tenké vrstvě na celý obličej a krk, vyhněte se oblasti očí. Nechte působit max. 1 minutu a důkladně opláchněte vodou. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokračujte dalšími kroky denní péče o pleť. Může se používat 1-2x týdně.