www.parfémyYodeyma.cz

Sisley Le Phyto-Gloss Intenzivní lesk na rty – N°8 Milkyway 6,5 ml

Unikátní produkt Sisley Le Phyto-Gloss Intenzivní lesk na rty - N°8 Milkyway 6,5 ml od výrobce se skvělou pověstí Sisley můžete získat v naší aktuální nabídce za outletovou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 1 360 Kč.
EAN: 3473311754080
Sisley Le Phyto-Gloss Intenzivní lesk na rty
Ověřit dostupnost
Značka: Sisley
1 360

Le Phyto-Gloss, skutečná hydratační infuze a nepřetržitá výživa, zdobí rty extrémním leskem.
Jádrem receptury je komplex „Hydrobooster“, složený z kyseliny hyaluronové a konjac glucomannan, který vyplňuje a vyhlazuje rty.
Jeho zahalující povrchová textura není ani mastná ani lepkavá: ultra krémová, dokonale se přizpůsobí rtům a zahalí je jemným a hedvábným filmem pro lehce návykový a uklidňující pocit. Pokaždé, když sešpulíte rty, je pocit reaktivován, aby byl zajištěn absolutní komfort.
Rty jsou ozdobeny zářivým a rozjasňujícím závojem barvy, vybírejte a udělejte si sbírku podle své fantazie. K dostání ve 2 typech povrchových úprav, třpytivých nebo lesklých, jsou obohaceny o ultra čistou perleť pro jemné, intenzivní nebo zářivé odstíny …
Použití:Lesk naneste vysoce precizním aplikátorem, který dokonale obejme tvar rtů.Při použití samostatně poskytuje Le Phyto-Gloss vynikající lesk a zároveň zbarví rty do jemného závoje.S konturovací tužkou na rty vykouzlíte objemnější účinek a baculatější rty. Chcete-li dosáhnout intenzivnějšího výsledku, aplikujte lesk na rtěnku pro svěží a lesklý „“lakovaný““ efekt.