www.parfémyYodeyma.cz

Sisley Le Sculpteur Intenzivní konturovací péče 200 ml

Tento levný produkt Sisley Le Sculpteur Intenzivní konturovací péče 200 ml od kvalitní značky Sisley jednoduše můžete sehnat tady za báječnou cenu. Právě teď za cenu 4 568 Kč.
EAN: 3473311663306
Sisley Le Sculpteur Intenzivní konturovací
Ověřit dostupnost
Značka: Sisley
4 568 5 710 Kč Sleva -20%

Le Sculpteur je konturovací péče o tělo s inovativním a patentovaným * přístupem ke konturování těla, která vznikla na základě spolupráce mezi laboratořemi Sisley a pařížskou univerzitou. Toto partnerství nám umožnilo identifikovat nový konturovací způsob, který pomáhá tvarovat křivky těla.
Denní a noční emulze s dvojím účinkem, která se přizpůsobuje biorytmu těla, aby působila na křivky a obnovila pokožku, která je krásnější na pohled i na dotek.
BĚHEM DNE pomáhá kombinace oleje z růžových bobulí, kofeinu, cedrolu a extraktu z bílého zázvoru snížit nadměrný objem. Stehna jsou vyhlazená, pokožka je pevnější a tonizovaná.
V NOCI bezprecedentní ** kombinace extraktu z mandarinky, andirobského oleje a exopolysacharidu z planktonu minimalizují výskyt celulitidy. Poměr pomerančové kůže se snižuje v závislosti na aplikaci, pokožka vypadá hladší.
Tyto dva expertní konturovací účinky působí v silné komplementaritě pro globální a ultra efektivní celkové konturování a zjemnění.
TEXTURA:Textura emulze gel v oleji nabízí pocit optimální svěžesti a roztaje se na pokožce, poskytuje sametový povrch a okamžitý tonizační účinek.
Přírodní vůně levandule, šalvěje, majoránky, éterických olejů z rozmarýnu a cedrolu.
 
Účinné látky:- Kombinace kofeinu, cedrolu, extraktu z bílého zázvoru a oleje z růžových bobulí – má konturovací účinek- Kombinace extraktu z mandarinky, andirobského oleje a exopolysacharidu z planktonu – zabraňuje hromadění tukových buněk- Bambucký olej – hloubkově vyživuje- Rostlinný cukr – změkčuje pokožku- Acetát vitamínu E – působí proti volným radikálům
 
Jak používat: Chcete-li tvarovat své tělo podle svého rozhodnutí, aplikujte ráno a večer na celé tělo nebo na cílená místa: stehna, hýždě, břicho, boky, paže a masáž až do úplného vstřebání podle níže uvedené techniky masáže:
1. STIMULUJTE pokožku před aplikací produktu:• Tonizujte přitlačením příslušných oblastí konečky prstů.• Oběma rukama zaťatými do pěstmi proveďte rychlé a intenzivní pohyby tam a zpět a nahoru a dolů.
2. Aplikujte produkt SCULPT na vaši siluetu:• Na nohy, hýždě a boky: vyvíjejte intenzivní, energický tlak oběma rukama, pohybem nahoru směrem k rozkroku, abyste podpořili odvodnění.• Na břiše a v pase: používejte hluboké kruhové pohyby prstů ve směru hodinových ručiček, končetiny prstů, jednu ruku přes druhou, v okruhu 5-10 cm kolem pupku.• Na horní část paží: vyvíjejte intenzivní a energický tlak, přičemž jednou rukou se pohybujte nahoru k podpaží.
Textura umožňuje oblékat se ihned po aplikaci.