www.parfémyYodeyma.cz

Sisley PHYTO-EYE TWIST voděodolné oční stíny v tužce – 7 Havana 2 g

Velmi žádaný produkt Sisley PHYTO-EYE TWIST voděodolné oční stíny v tužce - 7 Havana 2 g od dodavatele zboží Sisley pohodlně nakoupíte právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci! Výhodně za cenu 1 240 Kč.
EAN: 3473311870179
Sisley PHYTO-EYE TWIST voděodolné oční stíny v tužce
Ověřit dostupnost
Značka: Sisley
1 240

Phyto-Eye Twist je kompletní řešení očního líčení v jednom: oční stíny + tužka + oční linka.Pomocí „jumbo“ špičky lze nanášet a roztírat líčidlo po očních víčkách a vytvářet barevné stíny, kreslit výrazné linky a ostré kontury. Snadno roztíratelná, výjimečně senzorická a voděvzdorná textura umožňuje mimořádně snadné aplikování líčidla a bezchybné přilnutí barvy na celý den. Atraktivní oční stíny vmžiku zkrášlí váš vzhled a jejich konečnou podobu lze dotvořit mnoha různými způsoby. Tato „jumbo“ tužka s motivem zebry je efektní, praktická a není nutno ji ostřit. Barva, péče o pleť a kompaktní účinek „jedním tahem“.
Účinné látky:
– zelený čaj- bílá lilie- kamélie
chrání jemnou pokožku oční
Jak používat:
– chcete-li vytvořit barevnou plochu, aplikujte barvu na oční víčko a roztírejte ji konečkem prstu.
– chcete-li docílit intenzivního dojmu, naneste barvu na oční víčko přímo tužkou.
– chcete-li vzbudit dojem pronikavého pohledu, použijte XXL oční linku ke zvýraznění obrysu očí. Jsou možné všechny styly líčení. Prostě měňte aplikování produktu podle momentální nálady