www.parfémyYodeyma.cz

Sisley Phyto-Sourcil Design tužka na obočí – N°5 Taupe 2 g

Kvalitní a žádaný produkt Sisley Phyto-Sourcil Design tužka na obočí - N°5 Taupe 2 g od známého výrobce Sisley jednoduše seženete tady a teď právě za skvělou cenu! Nyní nakoupíte za 1 590 Kč.
EAN: 3473311875259
Sisley Phyto-Sourcil Design tužka na obočí -
Ověřit dostupnost
Značka: Sisley
1 590

Phyto-Sourcils Design je tužka na obočí rozdělená na 3 části. Je to profesionální nástroj, který je k dispozici všem v jedinečném obalu Sisley:1 – kartáček pro rozčesání2 – trojúhelníkový hrot, který přesně definuje, upravuje a vyplňuje všechny typy obočí, ať už jemné, nebo silné3 – zvýrazňovač, který se aplikuje pod oblouk obočí pro zdokonalení make-upu obočí a zvýraznění očí
Textura hrotu, klouzavá a přilnavá, umožňuje odbornou aplikaci. Výsledek líčení je možný od nejpřirozenějších až po nejintenzivnější, pro vzhled, který lze předefinovat a který se vám líbí.Pěna potažená zvýrazňovačem umožňuje správné nanášení pod obočí.Phyto-sourcils Design je odolný proti otěru: tvar obočí zůstává bezvadný po celý den.Je obohacen o aktivní složky péče o pleť (akátový vosk a olej z kamélie), zcela respektuje jemnou povahu pleti. Testováno pod oftalmologickým dohledem.
Použití:Obočí vyčešte směrem nahoru.Použijte trojúhelníkový hrot, abyste předefinovali, upravili a vyplnili obočí. Roztírejte kartáčkem ve směru růstu obočí.Použijte zvýrazňovač pod obloukem obočí pro osvětlení oblasti očí.Aplikujte samostatně pro perfektní tvar nebo před Phyto-Sourcils Fix pro zkrocené obočí a profesionální výsledek.