www.parfémyYodeyma.cz

Sisley Phyto Teint Expert make-up – 2+ Sand 30 ml

Tento výjimečný kousek Sisley Phyto Teint Expert make-up - 2+ Sand 30 ml od spolehlivé značky Sisley jednoduše můžete získat právě teď v nabídce za parádní cenu. Aktuálně stojí u nás 2 880 Kč.
EAN: 3473311805553
Sisley Phyto Teint Expert make-up -
Ověřit dostupnost
Značka: Sisley
2 880

Tekutý krémový podklad Phyto-Teint Expert kombinuje vyhlazovací, sjednocující a dlouhotrvající účinek s přirozeným výsledkem. Expert na make-up: dodává pleti zářivý make-up, optimální krytí a zakrývá nedokonalosti pleti (ultra čisté pigmenty, perfektní a hebká prášková zrníčka). Expert pro zafixování pudru: barevná technologie „SISLEY Color Expert“ zaručuje stoprocentní barvu a perfektní pleť po dobu 12 hodin. Expert v péči o pleť: tato receptura je bohatá na aktivní ingredience přírodního původu (květy plumérie, okurka, ginkgo biloba), zvláčňuje, hydratuje a posiluje pokožku opakovaně každý den. Její ultra smyslová, hebká a zahalující textura umožňuje jednoduchou aplikaci a zanechává pleť s komfortním pocitem. Bezolejová a nekomedogenní receptura je vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé.
Roztírejte texturu konečky prstů. Lehce vklepávejte po celém obličeji a vyhlazujte od středu obličeje směrem ven. Nakonec lehce přitlačte, aby se podkladový krém sjednotil a perfektně vstřebal. Pro aplikaci můžete použít také štětec.
Krémový podklad, který je důležitý pro make-up, pro udržení pudru i pro péči o pleť.