www.parfémyYodeyma.cz

Sisley PHYTO-TEINT PERFECTION pečující make-up s dokonalým krytím – 3C NATURAL 30 ml

Tento akční a ve slevě výrobek Sisley PHYTO-TEINT PERFECTION pečující make-up s dokonalým krytím - 3C NATURAL 30 ml od oblíbené značky se zárukou kvality Sisley máte možnost pořídit tady teď právě za nejnižší cenu! Stojí teď u nás 1 984 Kč.
EAN: 3473311806437
Sisley PHYTO-TEINT PERFECTION pečující make-up s dokonalým krytím
Ověřit dostupnost
Značka: Sisley
1 984 2 480 Kč Sleva -20%

Dosáhněte bezchybné pleti dnes a dokonalé pleti v průběhu času. Péče o pleť a make-up v jednom. Phyto-Teint Perfection je matující make-up s vysokým krytím, jehož účinnost zvyšuje komplex Ideal Skin Complex s cílem zlepšovat kvalitu pleti při každém nanesení. Díky zkoumání vnějších faktorů, které ovlivňují kvalitu pleti a způsobují její nedokonalosti, se laboratořím Sisley podařilo vyvinout jedinečný komplex, který přináší působivou trojici účinků:

okamžitou a intenzivní hydrataci
rozjasnění tónu pleti
vyhlazení textury pleti

Textura pleti je ihned vyhlazená a zjemněná; při každém nanesení pokožka vypadá zdravější a její nedokonalosti nejsou tak viditelné. Make-up Phyto-Teint Perfection poskytuje přirozeně zářivý matný finiš. Jeho mimořádně dlouhotrvající receptura, která se neobtiskává, má neviditelnou texturu, jejímž výsledkem je dokonalá pleť a celodenní pohodlí. Phyto-Teint Perfection nabízí střední až vysoké krytí lze vrstvit bez efektu „masky“, zakrývá nedokonalosti a minimalizuje póry. Tón pleti vypadá lépe a je rovnoměrný – jedním slovem dokonalý. Tento make-up je k dispozici v široké škále odstínů vhodných pro všechny tóny pleti. Phyto-Teint Perfection není komedogenní.
JAK POUŽÍVAT3 způsoby nanášení, 3 úrovně krytí: ŠTĚTEC KABUKI pro rychlé a snadné střední krytí: Naneste make-up jemnými krouživými pohyby od středu obličeje směrem ven. ŠTĚTEC FLUID FOUNDATION pro přesné nanášení a vysoké krytí: Táhlými pohyby počínaje od středu obličeje pokračujte směrem vně, abyste zakryla celý obličej. PRSTY pro cílené nanášení a přirozený efekt: Poklepávejte na místa, která chcete zakrýt a pak rozetřete vyhlazujícím pohybem. Tento make-up je k dispozici v široké škále odstínů, které lze přizpůsobit všem tónům pleti. Řada Phyto-Teint Perfection disponuje 11 úrovní intenzity, které jsou vhodné pro všechny barvy pleti, od 000 – nejsvětlejší po 8 – nejtmavší. Poté, co naleznete svou intenzitu, se tato řada dále dělí na podtóny: studený (C) neutrální (N) či teplý (W), což se týká toho, zda má Vaše pleť růžovější nebo více žluté podtóny. Pro výběr perfektního odstínu vyzkoušejte Shade Finder.