www.parfémyYodeyma.cz

Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat rozjasňující make-up – 3 Natural 30 ml

Tento akční produkt Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat rozjasňující make-up - 3 Natural 30 ml od značky se zárukou kvality Sisley snadno získáte aktuálně pořád výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 2 300 Kč.
EAN: 3473311805638
Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat rozjasňující make-up -
Ověřit dostupnost
Značka: Sisley
2 300

Phyto-Teint Ultra Éclat, tekutý make-up bez oleje. Odhalte pleť, která vypadá okamžitě zářivě a bezchybně, minimalizuje nedostatky a rozostřuje pro dokonalý efekt na pleti. Den co den slouží minerální komplex k navýšení přirozeně rozzářené pleti. Extrakt z pohankových semen působí jako ochrana proti znečištění. * Výtažky z květů slézu a gardénie dodávají hydrataci a pohodlí pro svěží pleť. Dlouhotrvající, lehká a snadno roztíratelná textura nabízí velmi přirozený sametový povrch a střední kryvost. Bez oleje. Řada 14 přirozených a ultralehkých odstínů se hodí pro více odstínů pleti a její podtóny.* test ex vivo
Minerální komplex – měď, zinek, hořčík – pro rozjasnění; extrakt z pohankového semene: podporuje zachování zářivosti pleti; extrakt z máku: má hydratační a změkčovací vlastnosti, extrakt z květin gardenie: zvlhčující, změkčující a zvláčňující vlastnosti
Pleť vypadá okamžitě rovnoměrněji, je rozzářená a vyhlazená a působí dokonale.Den co den je přirozené prozáření pleti viditelně zlepšeno, pleťa je lépe chráněna před znečištěním a hydratována po celý den.
Použití:Naneste make-up a lehkými tahy pomocí špiček prstů nebo štětce na make-up.“ Začněte v centru obličeje a roztírejte do stran.