www.parfémyYodeyma.cz

Sisley Sisleÿa Essential Skin Care Lotion První krok v proti-vráskové péči 150 ml

Tento velmi žádaný výrobek Sisley Sisleÿa Essential Skin Care Lotion První krok v proti-vráskové péči 150 ml s osvědčenou značkou Sisley snadno získáte v aktuální nabídce za výhodnou cenu. Nyní zakoupíte za 3 512 Kč.
EAN: 3473311506009
Sisley Sisleÿa Essential Skin Care Lotion První krok
Ověřit dostupnost
Značka: Sisley
3 512 4 390 Kč Sleva -20%

Hlavní účinky:Ihned po nanesení krému je pleť tonizovanější, svěžejší a vrásky jsou znatelně vyhlazeny. Znovu získá plnost, zůstane nadlouho hydratovaná a projasní se. Bude dobře připravena přijímat blahodárné účinky dalších přípravků péče o pleť. Po čtyřech týdnech začnou ustupovat příznaky stárnutí: pleť je zpevněná a jeví se jako restrukturovaná. Je rozjasněná a má znatelně mladistvý vzhled.
Složení:Výtažek Slézu: hydratuje pleť tím, že jí dodává molekuly schopné držet vodu;Mořská řasa Padina pavonica: posiluje škáru, podporuje totiž syntézu glykoaminoglykanů (GAG);Olivový výtažek phytosqualane: hydratuje a vyživuje pleť tím, že jí dodává lipidy strukturálně podobné lipidům v kůži;Výtažek Ginkgo biloby: pomáhá tonizovat pleť a působí jako antioxidant;Výtažek mochyně židovské: pomáhá chránit pleť proti působení volných radikálů;Výtažek Vrby Bílé: pomáhá chránit vlákna škáry tím, že ničí kolagenázu a elastázu
Způsob použití:Ráno a večer aplikujte na očistěný obličej a krk. Naneste přípravek a konečky prstů vklepávejte, dokud se zcela neabsorbuje. Pak pokračujte v obvyklých kosmetických procedurách. Produkt lze také aplikovat např. pomocí bavlněného odličovacího tamponu.