www.parfémyYodeyma.cz

ST. MORIZ Advanced Express Tan Foaming Water průhledná samoopalovací pěna pro extra rychlé opálení 200 ml

Unikátní a žádaný výrobek ST. MORIZ Advanced Express Tan Foaming Water průhledná samoopalovací pěna pro extra rychlé opálení 200 ml od oblíbené značky se zárukou kvality ST. MORIZ snadno můžete sehnat právě dnes opravdu levně. Aktuálně za super cenu 487 Kč.
EAN: 5060427354709
ST. MORIZ Advanced Express Tan Foaming Water průhledná samoopalovací
Ověřit dostupnost
Značka: ST. MORIZ
487 609 Kč Sleva -20%

Aplikace je jednoduchá a rovnoměrná díky obsaženému bronzeru – vidíte, kam jste již produkt nanesli a kam ne. Bronzer vydrží celý den, je odolný proti otěru a po večerním opláchnutí zanechá dlouhotrvající a přirozené samoopálení.Tato průhledná samoopalovací pěna začne působit do jedné hodiny po aplikaci. Tato novinka na rozdíl od běžné samoopalovací pěny St. Moriz neobsahuje počáteční bronzer, takže se nemusíte obávat ušpiněného oblečení nebo povlečení v první den používání. Stačí nanést samoopalovací pěnu, převléknout se do oblečení a vyrazit.Pro světlé opálení nechte pěnu působit 1 hodinu, pro střední opálení 3 hodiny a pro tmavé opálení 6 hodin. Pěna vydrží působit na pokožce 48 hodin a zajistí vám to nejlepší možné opálení

 Vitamin E – snižuje viditelnost pigmentových skvrn

JAK POUŽÍVAT1. Udělejte si peeling pokožky alespoň 24 hodin před aplikací samoopalovacího přípravku. Před aplikací naneste na suché a problematické partie (kolena, lokty, kotníky, prsty, zápěstí, nárty) hydratační krém bez obsahu oleje a nechte ho pořádně vstřebat.2. Pro maximálně rovnoměrné opálení nanášejte přípravek pomocí aplikační rukavičky a krouživých pohybů. Začněte s aplikací na lýtkách a postupujte směrem vzhůru. Ujistěte se, že jste žádné místo nevynechala. Nakonec přejeďte již sušší rukavičkou hřbety dlaní, prsty a nárty.3. Před oblečením nechte přípravek zaschnout (stačí minuta)4. Samoopálení se začne vyvíjet již během 1 hodiny od aplikace přípravku a bude se prohlubovat dalších 48 hodin. Jakmile dosáhnete požadovaného odstínu opálení, dopřejte si sprchu (vlažnou vodou, bez sprchového gelu a šamponu) – samoopalovací složka v tuto chvíli přestane působit a zůstane mezitím vytvořené samoopálení. Po dobu působení přípravku se vyhněte vodě a pocení.5. K prodloužení vašeho samoopálení hydratujte pokožku každý den pomocí tělového mléka a pravidelně provádějte peeling pokožky (každý zhruba 3 den po aplikaci)