www.parfémyYodeyma.cz

ST. MORIZ Insta-Grad Tanning Mousse samoopalovací pěna pro postupné opálení 200 ml

Tento kvalitní produkt ST. MORIZ Insta-Grad Tanning Mousse samoopalovací pěna pro postupné opálení 200 ml od výrobce s mnohaletou tradicí ST. MORIZ lze koupit momentálně se slevou. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 479 Kč.
EAN: 5060427350909
ST. MORIZ Insta-Grad Tanning Mousse samoopalovací pěna pro
Ověřit dostupnost
Značka: ST. MORIZ
479
Popis produktu

St.Moriz Advanced Pro Instant&Gradual je samoopalovací pěna pro postupné opálení. Má dvojím účinkem – ušetří váš čas, tím že dodá pokožce okamžitou barvu díky obsaženému bronzeru a navíc vytváří postupné a přirozené samoopálení.Nemusíte tedy čekat, až se vyvine samoopálení, pěna Instant&Gradual zbarví pokožku do hněda okamžitě po nanesení díky obsaženému bronzeru a odstín zůstane stejný po celý den, dokud ho nesmyjete. Mezitím v průběhu dne působí samoopalovací složka a vytváří lehké opálení. Na konci dne se osprchujte – smyjete tím tmavý bronzer a zůstane lehké a přirozené samoopálení. Můžete nanášet každý den a prohlubovat tak odstín opálení až do dosažení ideálního odstínu. Čím častěji pěnu použijete, tím intenzivnější vaše opálení bude.
hodící se produkty: St. Moriz Skin Primer, St. Moriz Oil Free Moisturiser
Jak používat:1) 24 hodin před aplikací si udělejte na všech místech peeling a oholte partie, které běžně holíte.2) Těsně před užitím samoopalovacích přípravků smyjte všechny krémy, deodoranty, parfémy a make-up.3) Naneste malé množství běžného krému na lokty, kolena a všechny partie, které máte suché.4) Protřepejte lahvičku, naneste malé množství pěny na aplikační rukavičku a krouživými pohyby rovnoměrně naneste na kůži.5) Postupujte směrem od noh přes ruce až k obličeji, přebytečné množství na rukavičce vždy využijte k aplikaci na nárty, prsty a jiná obtížně dostupná místa, přičemž nezapomeňte průběžně hýbat klouby, abyste si byla jistá, že je přípravek opravdu všude.6) Před obléknutím nechejte několik minut vstřebat a poté raději vyberte tmavší oblečení.7) Výsledné opálení uvidíte za 4 až 6 hodin, úplně nejlépe až druhý den po sprše. Mezi jednotlivými aplikacemi se nezapomeňte mazat hydratačními krémy, aby vám opálení vydrželo co nejdéle.