www.parfémyYodeyma.cz

Trussardi Black Extreme toaletní voda 100 ml

Výjimečný a žádaný výrobek Trussardi Black Extreme toaletní voda 100 ml od dodavatele s dlouholetou historií Trussardi jde získat v aktuální nabídce za výprodejovou cenu! Akční ceny od 1 250 Kč.
EAN: 8011530994808
Trussardi Black Extreme toaletní voda
Ověřit dostupnost
Značka: Trussardi
1 250 2 499 Kč Sleva -49%

Trussardi Uomo přichází s pánskou vůní Black Extreme – mužnou, tajemnou a absolutně černou. Trussardi Black Extreme je novou nezbytností pro každého úspěšného muže, který si potrpí na opravdu silné prožitky. Tradice se tu snoubí s nadčasovou elegancí a prvky moderny – nechybí nic, co charakterizuje značku výsostné italské elegance.
Neprůhledný černý flakón s vysokým leskem je vtělením elegance a sofistikovaného kouzla. Dojem násobí symbol značky v podobě zlatého emblému s nezaměnitelnou hlavou chrta opakující se i na kovovém uzávěru. Nesmí chybět ani název vůně provedený opět zářícími zlatými literami na přední straně flakónu, kde podtrhuje celkové elegantní vyznění.
Sametově černá krabička vystihující klasické pojetí s moderními prvky reprezentuje tradiční důraz na eleganci italské značky.
V jednom flakónu se setkávají všechny klíčové hodnoty značky Trussardi – síla, elegance i vášeň. S úvodem přichází nápaditý kontrast mezi absolutním osvěžením čerstvou šťávou z italských citrónů a intenzitou mořského akordu s jemně slaným podtónem. Následuje ovocná nóta švestek zahalená ve smyslném hávu kosatců jen nepatrně zjemněných zelenými lístky fialek. Základem je akord luxusní černé kůže doplněný ušlechtilým černým dřevem, vetiverem a pačuli.