www.parfémyYodeyma.cz

Trussardi Black Extreme toaletní voda 50 ml

Vysoce kvalitní produkt Trussardi Black Extreme toaletní voda 50 ml od oblíbené značky se zárukou kvality Trussardi máte možnost získat aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 1 103 Kč.
EAN: 8011530994815
Trussardi Black Extreme toaletní voda
Ověřit dostupnost
Značka: Trussardi
1 103 1 839 Kč Sleva -40%

Trussardi Uomo přichází s pánskou vůní Black Extreme – mužnou, tajemnou a absolutně černou. Trussardi Black Extreme je novou nezbytností pro každého úspěšného muže, který si potrpí na opravdu silné prožitky. Tradice se tu snoubí s nadčasovou elegancí a prvky moderny – nechybí nic, co charakterizuje značku výsostné italské elegance.
Neprůhledný černý flakón s vysokým leskem je vtělením elegance a sofistikovaného kouzla. Dojem násobí symbol značky v podobě zlatého emblému s nezaměnitelnou hlavou chrta opakující se i na kovovém uzávěru. Nesmí chybět ani název vůně provedený opět zářícími zlatými literami na přední straně flakónu, kde podtrhuje celkové elegantní vyznění.
Sametově černá krabička vystihující klasické pojetí s moderními prvky reprezentuje tradiční důraz na eleganci italské značky.
V jednom flakónu se setkávají všechny klíčové hodnoty značky Trussardi – síla, elegance i vášeň. S úvodem přichází nápaditý kontrast mezi absolutním osvěžením čerstvou šťávou z italských citrónů a intenzitou mořského akordu s jemně slaným podtónem. Následuje ovocná nóta švestek zahalená ve smyslném hávu kosatců jen nepatrně zjemněných zelenými lístky fialek. Základem je akord luxusní černé kůže doplněný ušlechtilým černým dřevem, vetiverem a pačuli.