www.parfémyYodeyma.cz

Trussardi Riflesso Blue Vibe toaletní voda 50 ml

Hodně oblíbený kousek Trussardi Riflesso Blue Vibe toaletní voda 50 ml od výrobce Trussardi máte možnost nakoupit zrovna dneska opravdu výhodně! V akci za cenu 2 130 Kč.
EAN: 8058045420866
Trussardi Riflesso Blue Vibe toaletní
Ověřit dostupnost
Značka: Trussardi
2 130

Po mezinárodní oblibě a vítězství mezi pánskými novinkami roku 2015, které získala pánská vůně Trussardi Riflesso, nyní přichází nová „modrá vibrace“ Trussardi Riflesso Blue Vibe. V ní se odráží nejen oficiální, ale i skrytá tvář moderního muže Trussardi – přes den seriózního managera a v noci člověka s uměleckou duší a sklony vytvářet něco nečekaného a inspirativního.
Ústředním tématem je kreativita a svobodný duch. Proto se autorka Véronique Nyberg rozhodla zvolit pro Riflesso Blue Vibe jako hlavní motiv kontrast: chladného s hřejivým, rozum i emoce, eleganci a neklid, sladkého s hořkým. V její kompozici je něco, co evokuje noc se všemi jejími kouzly, ale nechybí ani energizující paprsky denního světla.
Výsledkem je ambrově-dřevitá kompozice s překvapivými složkami. Úvod patří rumu, davaně a yuzu, které dohromady tvoří sladce svěží nótu. Srdce otevírá geranium následované lískovým oříškem a pelyňkem. Závěr pak je dedikován tradici značky Trussardi charakterizované italskou kůží, ambrovým dřevem a tabákem upomínajícím k mistrovství slavné značky.