www.parfémyYodeyma.cz

Trussardi Riflesso toaletní voda 100 ml

Tento levný produkt Trussardi Riflesso toaletní voda 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu Trussardi snadno naleznete zrovna za extra cenu! Právě nyní za skvělou cenu 2 900 Kč.
EAN: 8011530805500
Trussardi Riflesso toaletní voda
Ověřit dostupnost
Značka: Trussardi
2 900

Autorkou pozoruhodné vonné kompozice je Véronique Nyberg, proslulá svými kreacemi propojujícími ryze sofistikované postupy s hlubokými emocemi. Její nová, dřevitě ambrová Trussardi RIFLESSO dokonale vystihuje maskulinní svět, kde se propojuje sportovní duch s přirozenou elegancí.
Úvod patří jiskřivému italskému koktejlu zeleného jablka, růžového grapefruitu a bergamotu symbolizujícímu ryzí koncentrovanou energii a svěžest.
Se srdcem přichází elegance a zklidnění – tak, jak ji dovedou navodit muškát, lístky fialek a levandule.,
Závěr se pak nese v typicky Trussardi stylu kombinujícím luxusní kůži, vetiver a fazolky tonka. Výsledkem je nezaměnitelná, typicky mužná a přitom překvapivě moderní, nezaměnitelná toaletní voda.
Kampaň
Stačí jeden pohled a před námi se začíná odehrávat příběh mladého muže, který zaparkoval svou motorku MV Augusta Brutale 800 u kovové brány půvabné vily na ligurském pobřeží. Je to jeho domov a útočiště, kde trávil dětství i dospívání, a kam se vždycky rád vrací ze svých toulek napříč celým světem. Stylové oblečení z nové pánské kolekce Trussardi podtrhuje jeho přirozený sex-appeal a zároveň prozrazuje, že máme před sebou rebela s něžnou duší.