www.parfémyYodeyma.cz

Van Cleef & Arpels Moonlight Patchouli parfémová voda 75 ml

Povedený výrobek Van Cleef & Arpels Moonlight Patchouli parfémová voda 75 ml od dodavatele s dobrým jménem Van Cleef & Arpels můžete koupit aktuálně za super peníze. Nyní pořídíte za super cenu 4 110 Kč.
EAN: 3386460078795
Van Cleef & Arpels Moonlight Patchouli

Moonlight Patchouli No. 01038YK
Pačuli má svůj původ v Indii a Asii, ale dnes se pěstuje především v Indonésii. Jeho popularita v Anglii se datuje od r. 1850 a ve Francii se poprvé představilo na sklonku 19. století. Obrovskou oblibu zažilo za tzv. Druhého císařství, kdy byly v módě luxusní kašmírové šály dovážené z Indie, které – aby při dlouhé cestě lodí nedoznaly úhony – byly proloženy právě lístky pačuli.
Oproti očekávání má nezaměnitelná dřevitá vůně svůj původ nikoliv v kořenech, ale přímo v lístcích, které projdou správným procesem sběru a sušení. Jedním z klíčových momentů je několikaměsíční uskladnění ve speciálních nádobách, kde postupně vyprchá jejich nahořklost a naopak se plně rozvine jedinečná vůně – svěží a přitom lehce dřevitá s nepatrným náznakem kakaa. Z 50 kg sušených lístků je později získán 1 kg esenciálního oleje.
„Pro tento nový opus z Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire jsem chtěla vytvořit novou dřevitou kompozici – zároveň sofistikovanou i absolutně úchvatnou. Pačuli patří k jednomu ze základních kamenů při výrobě vůní. Chtěla jsem se vrátit úplně ke kořenům a představit jej v Moonlight Patchouli v jeho nejryzejší kráse. Proto jsem jeho unikátnost podtrhla esencí z bulharské růže, kosatce a na závěr doplnila stopou semiše pro zdůraznění všech předností hlavní ingredience,“ prozrazuje autorka vůně Sonia Constant.