www.parfémyYodeyma.cz

Van Cleef & Arpels Precious Oud parfémová voda 75 ml

Oblíbený produkt Van Cleef & Arpels Precious Oud parfémová voda 75 ml od známého předního výrobce Van Cleef & Arpels snadno naleznete v naší online nabídce napořád výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 110 Kč.
EAN: 3386460034951
Van Cleef & Arpels Precious Oud

Precious Oud No. 04855AM
Vůně nazvaná Precious Oud je poklonou jedné z nejuctívanějších esencí – agarovému dřevu. Jedná se o dřevo z keře orličínu indického prosycené vonnými silicemi a pryskyřicemi, které vznikají uvnitř větví coby reakce na cizopasnou houbu. Žákyně slavného Michela Almairaca a autorka vůně Amandine Marie pojala svou kompozici jako poctu ručně vyráběným zářivým klenotům Van Cleef & Arpels.
Propojením nóty agarového dřeva s květinami se zrodil zářivý šperk plný překvapivých hřejivě svůdných odstínů. Úvod se nese ve znamení bergamotu doplněného zrnky růžového pepře. Srdce vibruje ušlechtilou krásou tuberóz a něhou jasmínu. A pak už nastupuje vláda bohatého akordu agarového dřeva doplněného santálem, pačuli, vetiverem a náznakem ambry.
Výsledkem je smyslně ušlechtilý parfém symbolizující nadčasovou krásu nepodléhající módním výstřelkům – přesně v duchu slavné tradice domu Van Cleef & Arpels.