www.parfémyYodeyma.cz

Waterdrop BOOST (černý rybíz / černý bez / açaí) microdrink 12 kapslí

Žádaný produkt Waterdrop BOOST (černý rybíz / černý bez / açaí) microdrink 12 kapslí od značky s tradicí a dobrou pověstí Waterdrop snadno pořídíte v naší internetové nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní získáte od 229 Kč.
EAN: 9120117505203
Waterdrop BOOST (černý rybíz / černý bez /
Ověřit dostupnost
Značka: Waterdrop
229

BOOST (černý rybíz / černý bez / açaí) – Microdrink Waterdrop® je šumivá kostka k vytvoření osvěžujícího nápoje s obsahem vitámínů a výtažků z bylin a superpotravin z celého světa.
OŽIV SI VODU! Dopřej svému tělu dostatek vitamínů a extraktů ze superpotravin každý den díky osvěžujícímu nápoji z 400 – 600 ml čisté vody a jedné malé šumivé kostky! Lahodný drink plný těch nejlepších živin si můžete připravit kdekoli během chvilky, podporuje zdravý životní styl a díky minimalizaci plastových lahví je šetrný k životnímu prostředí. Vhodný pro vegany, diabetiky, děti i těhotné. Neobsahuje laktózu, cukr ani lepek.Máš pocit, že ti práce nejde od ruky a potřebuješ dávku energie? Vyzkoušej BOOST, který v sobě snoubí lahodný květ černého bezu a brazilské superpotraviny Açaí, to vše podržené lahodnou vůní černého rybízu.
► Obsahuje cenné vitamíny B6, B12, C► Pomáhá redukovat únavu a vyčerpání► Podporuje zdravý metabolismus
Výtažky ze superpotravinAçaí, tropické ovoce bohaté na protein, pochází z Jižní Ameriky a je uctívanou potravinou domorodých obyvatel amazonských pralesů již po staletí. Ačkoli jsou Açaí bobule spíše malé, je toto magicky tmavé ovoce bohatým koktejlem živin a antioxidantů, které chceš.
Přírodní aromataČerný rybíz je symbolem síly, odolá velkým mrazům, ale dobře se mu daří i v horkých létech. Se svou svěže fialovou barvou, bohatým zdrojem vitamínu C a antioxidantů, je černý rybíz vodopádem chutí a bohaté vůně.Přirozená příjemná chuť květu černého bezu, spojená s jemným nádechem citrusu je neodolatelná. Černý bez používají lékaři již téměř 4000 let pro jeho protizánětlivé a antivirové účinky. Starobylý keř bezu má křehké květy, které v sobě skrývají výjimečnou a neodolatelnou chuť s citrusovým nádechem.
Cenné vitamínyVitamíny B6, B12, CKdyž potřebuješ plnou podporu, kombinace vitamínů B6, B12 a C je pro tebe ta pravá. Vitamin B6 napomáhá snížit únavu a vyčerpání, zatímco vitamin B12 podporuje zdravý metabolismus. Vitamin C je nezbytný pro udržení tvého imunitního systému a je nepostradatelný pro tvé kosti, cévy, chrupavky, kůži, kolagenovou strukturu a zdravé zuby.
Když potřebuješ plnou podporu, kombinace vitamínů B6, B12 a C je pro tebe ta pravá. Vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální činnosti nervové soustavy, zatímco vitamin B12 přispívá normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín C je stěžejní pro správné fungování imunitního systému a tvorbu kolagenu pro pro normální funkci zubů, dásní, kůže, chrupavek a kostí.
Použití:Rozpusťte kapsli ve 400 – 600ml perlivé či neperlivé vody
Složení:regulátor kyselosti kyselina citronová, regulátory kyselosti uhličitany sodné, regulátory kyselosti uhličitany draselné, extrakt z acai, extrakt z listu černého rybízu, ovocný prášek z černého rybízu, přírodní aroma, ovocný prášek z černého bezu, regulátory kyselosti uhličitany hořečnaté, sladidlo steviol-glykosidy ze stévie, regulátor kyselosti uhličitan vápenatý, vitamín C, barvivo antokyany, vitamín B6, vitamín B12

Průměrné nutriční hodnoty
Na 100 ml
Na 250 ml (1 Waterdrop™)

Energie (kalorie)
7,0kJ / 1Kcal
17,5kJ / 4Kcal

Tuk
0,0g
0,0g

– z toho nasycené mastné kyseliny
0,0g
0,0g

Sacharidy
0,1g
0,25g

– z toho cukry
0,0g
0,0g

Bílkoviny
0,0g
0,0g

Sůl
0,225g
0,563g

Vitamín C
8,0mg / 10% RI*
20mg / 25% RI*

Riboflavin
0,252mg / 18% RI*
0,63mg / 50% RI*

Biotin
0,4μg / 16% RI*
1,0μg / 40% RI*

* procento referenční hodnoty příjmu
Obsah:26,4g (12ks á 2,2g)
Skladujte v suchu a chladu, nevystavujte přímému slunečnímu záření.Minimální trvanlivost viz obal.
Výrobce: Waterdrop Microdrink GmbH, Laimgrubengasse 14, 1060 Vienna, AUSTRIA