www.parfémyYodeyma.cz

Waterdrop Waterdrop® skleněná lahev design FLAIR láhev z borosilikátového skla 600 ml

Unikátní a oblíbený výrobek Waterdrop Waterdrop® skleněná lahev design FLAIR láhev z borosilikátového skla 600 ml od výrobce s dobrým jménem Waterdrop máte možnost dostat tady teď právě ve slevě. Nabídky již od 599 Kč.
EAN: 9120117504336
Waterdrop Waterdrop® skleněná lahev design FLAIR láhev z
Ověřit dostupnost
Značka: Waterdrop
599

Jednorázové lahve už jsou out. Skleněná lahev waterdrop® v designu FLAIR s bambusovým víčkem. Lahev je z borosilikátového skla s termoobalem a dárkovým pouzdrem. Waterdrop® skleněné lahve o objemu 600 ml ti pomohou pít více vody na cestách a snížit CO2 stopu. Vylepšené, super těsnící víčko z bambusu a snadno omyvatelné díky širšímu hrdlu. Lahev na pití, která se neokouká.
Včetně ochranného neoprenového obalu, který udrží teplotu nápoje delší dobu** Neoprenové pouzdro má na dně malý otvor, který vám umožní nasunout lahev ještě snadněji do ochranného pouzdra – čistá fyzika.
Může se lahev dávat do myčky?Pro dlouhodobě stálé barvy a odolnost doporučujeme lahev mýt ručně. Tablety s kyselinami a chemií do myčky mohou poškodit tisk.
Je možné do lahve dávat horkou vodu?Ano, lahve jsou také vhodné pro horkou vodu. Borosilikátové sklo je kouzelný materiál. Je obzvláště robustní, odolný proti poškrábání a ohřevu.