www.parfémyYodeyma.cz

Yves Saint Laurent ALL HOURS FOUNDATION make-up s kyselinou hyaluronovou – MN8 25 ml

Hodně oblíbený produkt Yves Saint Laurent ALL HOURS FOUNDATION make-up s kyselinou hyaluronovou - MN8 25 ml s osvědčenou značkou Yves Saint Laurent lze pořídit právě skutečně levně. Nabídky již od 1 890 Kč.
EAN: 3614273714501
Yves Saint Laurent ALL HOURS FOUNDATION  make-up s

24 HODIN VYSOKÉHO KRYTÍ, POCITOVĚ NAHÁ PLEŤ. S KYSELINOU HYALURONOVOU.
Dokonalá pleť, na kterou se můžete spolehnout po celý den, celou noc, CELÉ HODINY. Vylepšené lehké složení poskytuje 24hodinové plné krytí s pocitem beztíže. Zažijte mimořádně smyslný pocit pokožky na pokožce s bezproblémovým krycím účinkem, jako byste měli bezchybnou nahou pleť. Nové složení je obohaceno o kyselinu hyaluronovou. Poskytuje vám celodenní pocit hydratace a celodenní péči o pleť, a to i po jejím odlíčení. Výsledkem je jemnější, hladší a hydratovaná pleť. Pro letošní renovaci ALL HOURS vyvinula značka YSL svou první technologii Skin-Fusing™, která napodobuje složení pleti a zajišťuje její úplné splynutí. Zároveň dosahuje trojitou odolnost: proti otěru, vodě a pocení při sportu. Po jeho aplikaci pleť zůstává bezchybná a svěží, s přirozeně zářivým matným výsledkem po nalíčení.
24HODINOVÁ VÝDRŽ
POCIT LEHKOSTI A KRÁSY PO CELÝ DEN
S OBSAHEM KYSELINY HYALURONOVÉ
PLEŤ ZŮSTÁVÁ JEMNĚJŠÍ, HLADŠÍ A HYDRATOVANÁ
JAK POUŽÍVAT
Rozetřete make-up All Hours Foundation od středu obličeje směrem ven, abyste sjednotili pleť. Všude tam, kde je to potřeba, nanášejte krycí make-up. Pro přirozenější střední krytí použijte konečky prstů, a to gesty roztírání. Pro střední až vysoké krytí použijte raději štětec na make-up a klouzavými pohyby nanášejte na pleť. A pro bezchybné vysoké krytí použijte make-up houbičku, která se taky nanáší gesty roztírání.