www.parfémyYodeyma.cz

Yves Saint Laurent ALL HOURS PRECISE ANGLES dlouhotrvající korektor – LN1 15 ml

Kvalitní produkt Yves Saint Laurent ALL HOURS PRECISE ANGLES dlouhotrvající korektor - LN1 15 ml od spolehlivého výrobce Yves Saint Laurent je k získání bezpečně online ve výhodné akci. Aktuálně v akci od 1 240 Kč.
EAN: 3614273954389
Yves Saint Laurent ALL HOURS PRECISE ANGLES dlouhotrvající

Nový dlouhotrvající korektor YSL poskytuje krémové krytí, aniž by se usazoval v záhybech pleti. Obsahuje bázi s 85 % složek pečujících o pleť a revoluční aplikátor, který precizně kryje, definuje a dotváří kompletní make-up.
JAK FUNGUJE?
ALL HOURS PRECISE ANGLES CONCEALER dokonale kryje veškeré nedokonalosti pleti včetně známek únavy nebo jizev. Pomáhá redukovat váčky pod očima a předcházet tmavým kruhům. Přirozeně definuje rysy tváře a vytváří dokonalý základ pro líčení. Díky novému, mimořádně přesnému aplikátoru tvarovanému do všech úhlů nyní hravě dosáhnete na jakoukoli oblast obličeje. Konečný zářivý matný finiš korektoru se přibližuje přirozené struktuře pleti a lze jej sladit s jakýmkoli make-upem. Jeho krémová textura se snadno zpracovává a roztírá a dokáže zakrýt, vytvarovat a zkrášlit celý obličej s až 24hodinovým bezchybným krytím bez usazování do vrásek.
Složení korektoru ALL HOURS PRECISE ANGLES CONCEALER obsahuje též bázi s 85 % složek pečujících o pleť, které dlouhodobě zlepšují její vzhled. Výrobek je obohacen o kofein, který působí proti známkám únavy, a také o nevysušující komplex dvojitých peptidů pro posílení pokožky. Nechybí ani výtažek ze vzácných okvětních lístků jasmínu, které pocházejí z udržitelných zdrojů z komunitních zahrad YSL Ourika a jsou známé svými zklidňujícími účinky. Užijte si dlouhotrvající péči bez námahy a zároveň celodenní hydrataci s příjemným pocitem při nošení bez kompromisů.
ZAMILUJTE SI VŠECHNY JEHO BENEFITY:
JEDNODUCHOU APLIKACÍ DOSÁHNETE VŠEHO – KOREKCE, TVAROVÁNÍ, VYLEPŠENÍ.
REVOLUČNÍ APLIKÁTOR PRO VŠECHNY ÚHLY PRO PŘESNÉ TENKÉ NANESENÍ NEBO ŠIROKÉ POKRYTÍ
ZÁŘIVÝ AŽ 24HODINOVÝ PŘIROZENĚ MATNÝ FINIŠ
VRSTVENÉ PLNÉ KRYTÍ, KTERÉ SE PŘIZPŮSOBÍ VŠEM TÓNŮM PLETI A MAKE-UPU
SE 78 % SLOŽENÍM PŘÍRODNÍHO PŮVODU S MINERÁLNÍMI PIGMENTY, VÝTAŽKEM Z KOFEINU A OKVĚTNÍMI LÍSTKY JASMÍNU, KTERÉ BOJUJÍ PROTI ZNÁMKÁM ÚNAVY
CELODENNÍ HYDRATACE A PŘÍJEMNÝ LEHKÝ POCIT NA PLETI
 
JAK SE POUŽÍVÁ?
1) Naneste make-up ALL HOURS na pleť pomocí štětce, houbičky nebo konečků prstů.
2) Naneste korektor YSL nakreslením trojúhelníku v oblasti pod očima.
3) Pro dosažení dokonalého výsledku použijte libovolný nastavovací pudr YSL.