www.parfémyYodeyma.cz

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture hydratační rtěnka – R1 3.8 g

Hodně žádaný výrobek Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture hydratační rtěnka - R1 3.8 g od skvělé značky Yves Saint Laurent pohodlně získáte právě nyní na našich stránkách se slevou. Nyní lze objednat jen za 1 470 Kč.
EAN: 3614273945165
Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture hydratační

Tento rok vstupuje rtěnka do nové éry díky působivé renovaci globální ikony značky YSL. Rouge Pur Couture porušuje pravidla hry díky novému složení, novému couture balení a také nové, odborně vybrané řadě odstínů. ČISTÁ BARVA. ČISTÁ PÉČE. ČISTÝ COUTURE EFEKT. Báze z 80 % vyhlazující péči o rty plná ceramidů a výtažků z tuberózy a opuncie z komunitních zahrad Ourika společnosti YSL. Ochrana rtů a příjemný pocit při nošení až na 16 h. Nové couture balení ztělesňující ducha značky YSL. Nová řada odborně vybraných odstínů pro všechny tóny pleti a styly líčení. Objevte novou kapitolu rtěnek Rouge Pur Couture.
Nová řada odstínů maximalizuje moderní couture efekt a zahrnuje nejsvětlejší až nejtmavší i nejstudenější až nejteplejší barevné podtóny. Do popředí se dostávají čtyři inspirativní odstíny, každý z jiné skupiny barev, které přinášejí nový zážitek s dokonale módním saténovým výsledkem: Rouge Muse, Nu Muse, Orange Muse a Pink Muse.
YSL Beauty se i nadále snaží snižovat svůj dopad na životní prostředí prostřednictvím ekologicky navržených obalů. Svůj oblíbený odstín Muse nyní můžete doplnit jediným kliknutím, protože obal rtěnky Rouge Pur Couture se proměňuje do nové udržitelné podoby, která symbolizuje moderní luxus. Čtyři muse odstíny rtěnky Rouge Pur Couture budou k dispozici v náplních vytvořených s cílem snížit roční spotřebu plastů a kovů. Každá rtěnka se také vyrábí v závodě se 100% obnovitelnou energií a je zabalena do krabičky z kartonu pocházejícího z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem a certifikovaného organizací Forest Stewardship Council™ (FSC™ Mix).
 Aplikace: Nenanášejte rtěnku zcela vysunutou, abyste zachovali kvalitu produktu.