www.parfémyYodeyma.cz

Yves Saint Laurent TOUCHE ÉCLAT LE TEINT dlouhotrvající make-up pro rozjasnění pleti – B40 25 ml

Tento akční a ve slevě výrobek Yves Saint Laurent TOUCHE ÉCLAT LE TEINT dlouhotrvající make-up pro rozjasnění pleti - B40 25 ml od značky s dlouholetou tradicí Yves Saint Laurent snadno naleznete zrovna výhodně. Právě teď jen za 1 890 Kč.
EAN: 3614273070768
Yves Saint Laurent TOUCHE ÉCLAT LE TEINT dlouhotrvající make-up

YVES SAINT LAURENT TOUCHE ÉCLAT – Make-up
Legendární kouzelné světlo TOUCHE ÉCLAT jsme nyní zachytili do zdokonaleného podkladu, který vyniká inovativními detaily. Rozzařte si noc. Prodchněte svůj den novou svěžestí. TOUCHE ÉCLAT LE TEINT dokáže probudit vaši pleť.
Jas bez lesku. Pleť je rozjasněná a přirozeně povzbuzená, jako by ji zalilo kouzelné světlo. Dochází k redukci viditelných nedostatků a zjemnění textury pleti. TOUCHE ÉCLAT LE TEINT: Efekt probuzení pleti, lehoučký jas, bezchybné krytí.
Představuje renovaci make-upu Touche Éclat, který je pro ženy po celém světě komplexní zbraní pro svěží a zářivou pleť už 23 let: 8 hodin osvěžujícího spánku v jediném cvaknutí. Vědci společnosti YSL Beauty dělali, co bylo v jejich silách, aby vytvořili podklad, který by se mohl vyrovnat rozjasňujícímu efektu TOUCHE ÉCLAT.
Nyní společnost YSL Beauty představuje novou generaci produktu, který dokáže viditelně probudit a povzbudit pleť. Představuje nový milník snah o dokonalou pleť, přináší jemný jas, lehoučkou texturu a dokonalé krytí pro jednotnou, rozjasněnou a na pohled zdravou pleť.
Ideální spojenec pro nečekaně probdělé noci. A pro rána poté. Existuje jen jeden podklad, který dokáže zachytit dokonale jasné světlo takzvané zlaté hodiny a udržet ho po celý den.
JAK POUŽÍVAT
Před použitím protřepejte a poté naneste make-upu pomocí pumpičky na hřbet ruky. Aplikujte na obličej buď pomocí prstů nebo štětce a důkladně rozetřete.